Ana Sayfa Haberler TÜRKİYE ULUSLARARASI ETKİNLİKLER DERNEĞİ, 3. GENEL KURULU’NU CROWN PLAZA HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜRKİYE ULUSLARARASI ETKİNLİKLER DERNEĞİ, 3. GENEL KURULU’NU CROWN PLAZA HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği, 3. Genel Kurulu’nu Crown Plaza Hotel’de gerçekleştirdi!

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), 27 Mart 2024 tarihinde 3. Genel Kurulu toplantısını Crowne Plaza İstanbul Ortaköy Bosphorus’da gerçekleştirildi.

Bu yıl 3. kez Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen TUED Kurucusu Meltem Bayazıt Tepeler, genel kurul sonrası yaptığı açıklamada; “Ülkemizin tanıtımında aktif rol oynayan, turizm, etkinlik, kongre, organizasyon tedarik yönetimi, ve düğün endüstrisinde katma değer yaratan, bu alanlarda ülkemize yeni uluslararası projeler getirmeyi amaçlayan ve bunun için var gücüyle çalışan yeni Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar dilerim.”

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu üyeleri ile yapılan oylama sonucunda; TUED Asil ve Yedek Kurul Üyeleri belirlendi.

Asil Kurul Üyeleri:

Meltem Tepeler – Başkan

Elmas Özler – Başkan Yardımcısı

Mari Klodya Araz – Sayman

Cantekin Temizer

Boğaç Pişkin

Yedek Kurul Üyeleri:

Tülay Salihoğlu, Cem Mazlum, Zeynep Esen, Özlem Öktem, Yaprak Yapsan

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği Hakkında:

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), Aralık 2019’da Türkiye’ye uluslararası etkinlikleri getirme ve Türkiye’yi bölgesinde ve dünya çapında en tercih edilen etkinlik mekanlarından biri yapma amacıyla kuruldu. TUED, dünyanın en büyük etkinlik profesyonelleri derneği olan Uluslararası Canlı Etkinlikler Derneği (ILEA)’nin Türkiye temsilcisidir ve ILEA ile ortak projeler gerçekleştirmeyi ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren tüm etkinlik profesyonelleri ile iletişim ağında kalma hedeflemektedir.