Ana Sayfa Haberler BAYRAM MUTLULUĞU, SOFRALARA PORLAND İLE TAŞINIYOR

BAYRAM MUTLULUĞU, SOFRALARA PORLAND İLE TAŞINIYOR

Porland’ın özgün tasarımları, şık desenleri ve göz alıcı renkleriyle yemek sofralarını bir keyfe dönüştürdüğü Ramazan Bayramı’na özel kampanyası başladı! 4-9 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyada kahvaltı takımlarından yemek takımlarına, dekoratif ürünlerden tekstil ürünlerine kadar tüm kategorilerde geçerli yüzde 20 indirim ve sepette ekstra yüzde 10 fiyat avantajı, Porland mağazaları ve porland.com adreslerinde kullanıcılarına sunuluyor.

Keyifle ve özlemle bir araya gelinen her sofrayı ayrıcalıklı ürünlerle donatan Porland, Ramazan Bayramı’nı özel bir kampanyayla kutluyor. 4-9 Nisan tarihleri arasında Porland mağazalarında ve porland.com adresinde geçerli olan bu kampanya, kahvaltı takımlarından yemek takımlarına, dekoratif ürünlerden tekstil ürünlerine tüm kategorilerde yüzde 20 indirim ve sepette ekstra yüzde 10 fiyat avantajı sunuyor.

Yıllardan bu yana değişmeyen bayram klasiği: Porland

Porland’ın bayram sofralara yakışacak ürünleri yemek ve ikramları görsel bir şölene dönüştürürken, dinginliği zarafetle harmanlayan koleksiyonlar bayram sunumlarını ziyafete çeviriyor. Özenle tasarlanan tüm koleksiyonlarıyla özgün çizgisini koruyan Porland’ın bayram sofralarına renk katacak tüm fiyat avantajlı ürünleri Porland mağazaları ve porland.com adreslerinden alınabiliyor.