Ana Sayfa Haberler DUDOMİ REKLAM FİLMLERİ İLE ‘SANAL DEĞİL, GERÇEK TAT’ DİYOR

DUDOMİ REKLAM FİLMLERİ İLE ‘SANAL DEĞİL, GERÇEK TAT’ DİYOR

Lezzetini doğal çeşnilerden ve orijinal noodle tariflerinden alan Dudomi, ‘Hükümdar’ ve ‘Likelar’ adlı reklam filmleri iletüketicilerine “Sanal dünyaların efendisi olsan da açlık bastırınca gerçek bir lezzet lazım sana” mesajını veriyor.

Türkiye’nin en genç ve havalı noodle markası Dudomi, reklam filmleriyle’sanal’ değil ‘gerçek’ lezzeti arayanlara sesleniyor. MSG (Çin tuzu) ve reklendirici içermeyen Dudomi lezzetini doğal çeşniler ve orijinal noodletariflerinden alıyor. Bardak ve poşet paketlerde körili, dana eti çeşnili, domatesli, geleneksel, sebzeli çeşnili ve tavuk eti çeşnili olmak üzere 6 farklı çeşidi bulunan Dudomi damağa hoş gelen bu tatları Helal Gıda ve Güvenilir Gıda sertifikaları ile üretiyor.

Açlığı bastırmanın en güzel yolu

‘Hükümdar’ reklam filmi oyun evreninde hükümdarın yemek sahnesindengerçek dünyaya geçişle başlıyor. ‘Hükümdar’ adlı reklam filminde açlık bastırmanın en güzel yolunun Dudomi olduğuna vurgu yapılırken, aynı zamanda “Gerçeğe Acıkana Dudomi” mottosuyla Dudomi’nin lezzetini gerçek noodle içeriğinden aldığı da öne çıkarılıyor. ‘Likelar’ reklam filmi ise bir sosyal medya canlı yayınında ekran üzerinden yemek seçme sahnesi ile başlıyor. “Sosyal medyada likelara doysan da açlık bastırınca gerçek bir lezzet lazım sana” mottosuna vurgu yapılan reklam filminde, lezzetini doğal çeşnilerden alan Dudomi’nin 3 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanması da ekrana yansıtılıyor.