Ana Sayfa Köşe Yazarları TEPE GOURMET CATERİNG YÖNETİCİSİ YASEMİN ÖZTÜRK RESTORAN KURUYORUMA KONUŞTU

TEPE GOURMET CATERİNG YÖNETİCİSİ YASEMİN ÖZTÜRK RESTORAN KURUYORUMA KONUŞTU

-Tepe Gourmet’nin hikayesinden bahseder misiniz?

-Tepe-Gourmet bilinen 12000 yıllık Anadolu mutfağının zengin içeriklerini tüm müşterilerine özenle sunan, yemeğin varoluş hikayesini anlatan ve mükemmel damak lezzeti ile deneyimlendirip 30 seneyi aşkın süredir adeta yemeği sanata dönüştüren bir kurumdur. Yerli ve yabancı müşterilerine sadece yemek deneyimi dışında bunu eğlenceli sunumlarla hafızalara kazıyan çalışmaları ile Türkiye’nin önemli bir şirketidir.

-Tepe Gourmet ‘nin amacı nedir ve nerelere hizmet etmektedir?

-Tepe Gourmet Catering&Venue piyasasında lezzetli ,şık, inside ve outside alanlarda hizmet veren ,catering faaliyetlerinin yanında restoran yönetimi ve danışmanlık alanlarında kurumları üst sıralara çıkarmayı amaçlayan bir kurumdur. Mekan işletmeciliği haricinde fuar, kongre, kurumsal etkinlikler, düğünler, özel günler, ev organizasyonları vs etkinliklerin aranan catering markası olmayı sürdürmektedir.

-Hizmet alanlarınızdan bahseder misiniz?

-Tüm özel ve kurumsal organizasyon, konferans, toplantı seminerler, fuar cateringleri, kongreler, konsept etkinlikleri, konsolosluk davetleri, düğünler, davetler, basın lansmanları, boğazda tekne turları ve özel partiler gibi hizmet alanlarda hizmet vermekteyiz. Ayrıca restoran yönetimi alanında da danışmanlık yapmaktayız.

-Tepe-gourmet ürünleri nerede üretiliyor?

Tepe Gourmet ürünleri; 1000 kişiye hizmet verebilen, tüm hijyen belgelerine sahip ve sektörde iyi eğitimli F&B Şeflerin ve ekibinin hazırladığı ürünlerini Crowne Plaza Harbiye mutfağında üretmektedir.

-İş yerinizde kaç kişi istidham ediyor?

Tepe Gourmet merkez ofiste 7 personel, mutfak ve sahada ise 15 kişiden oluşan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.