Ana Sayfa Haberler MAGNOLİA BAKERY TÜRKİYE’DEN RAMAZAN’A ÖZEL EŞSİZ LEZZETLER

MAGNOLİA BAKERY TÜRKİYE’DEN RAMAZAN’A ÖZEL EŞSİZ LEZZETLER

Amerikan pastane kültürünün önde gelen temsilcisi Magnolia Bakery, hurma, gül suyu ve kadayıftan esinlenerek, Türkiye’ye özel yeniden tasarladığı imza lezzetleri ile Ramazan boyunca vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. 

Amerikan pastane kültürünün dünyaca ünlü markası Magnolia Bakery, Ramazan lezzetlerinden ilham alarak tasarladığı ürünleri Date Pudding, Rose Tres Leches ve Kadayıf Magic Bar ile eşsiz bir lezzet şöleni sunuyor. 

İlk kez Ramazan ayı boyunca satışa sunulacak Date Pudding, Magnolia Bakery’nin imza lezzetlerinden Sticky Toffee Cake parçalarının hurma ve vanilyalı puding ile buluştuğu eşsiz bir lezzet sunuyor. Magnolia Bakery’nin ikonik pudinglerine yepyeni bir yorum katan Date Pudding, Ramazan boyunca en keyifli buluşmaların vazgeçilmezi oluyor. Kadayıf ve Antep fıstığının Graham kraker tabanı üzerinde gül suyu ve portakal çiçeği ile lezzetlendirildiği Kadayıf Magic Bar ise Ramazan boyunca sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anların en tatlı eşlikçisi oluyor. Güney Amerika usulü, 3 farklı süt kullanılarak yapılan ikonik Magnolia Bakery lezzetlerinden Rose Tres Leches ise Ramazan’a özel gül suyu ile hazırlanarak lezzetini ikiye katlıyor.

Ramazan’dan ilham alarak yeniden tasarlanan tüm eşsiz lezzetler ve çok daha fazlası Ramazan ayı boyunca Magnolia Bakery Türkiye mağazalarında sizleri bekliyor.