Ana Sayfa Haberler ÇOCUKLARIN RENKLİ DÜNYASINA EŞLİK EDEN PORLAND ÜRÜNLERİNDE 23 NİSAN HEYECANI BAŞLADI

ÇOCUKLARIN RENKLİ DÜNYASINA EŞLİK EDEN PORLAND ÜRÜNLERİNDE 23 NİSAN HEYECANI BAŞLADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna eşlik eden Porland ürünlerinde miniklere özel kampanya başladı. 23 Nisan tarihinde mama takımı, mama kaşığı, kupa, tabak, battaniye ve ev yaşam kategorisindeki çocuk ürünlerinde geçerli yüzde 35 fiyat avantajı Porland mağazaları ve porland.com’da 23 Nisan coşkusunu yaşamak isteyenleri bekliyor.

Türkiye’nin öncü porselen üreticisi Porland’ın çocuklara özel tasarladığı, birbirinden eğlenceli ve renkli ürünlerinde geçerli 23 Nisan kampanyası başladı. Masalsı koleksiyonları ile yemek deneyimini eğlenceli maceralara dönüştüren Porland, mama takımı, mama kaşığı, kupa, tabak, battaniye ve ev yaşam kategorisindeki çocuk ürünlerinde bayrama özel yüzde 35 fiyat avantajı sunuyor.

Eğlence ve canlılık Porland ile yaşam alanlarının her noktasında

Porland’ınKızılderili hayatını yansıtan desenlerle süslenmiş Tribe koleksiyonu, bebeklerikabile hayatının büyülü dünyasına bir yolculuğa çıkarıyor. Kızılderili hayatını yansıtan desenlerle süslenmiş koleksiyon, rengarenk çadırlar arasında geçen ırmakları ve doğanın masalsı yanını keşfetmeye davet ediyor. Sevimli ve sıcak desenleriyle dikkat çeken Ballet koleksiyonu ise yemek vaktini daha keyifli hale dönüştürürken zariflik ve güzellik dolu anları keşfetmeye imkân sağlıyor. Maymun, panda, inek, kurbağa ve aslan desenlerinin bulunduğu çok amaçlı tabaklar ise çocuklar için yemek yeme aktivitesini daha eğlenceli hale getiriyor.

Porland’ın ev yaşam kategorisinde yer alan Tropical bebek battaniyesi hayvan figürlü desenleriyle renklilik sunarken, ayı, fil ve gökkuşağı desenlerine sahip Amerikan servisleri çocuklara yemek anında eşlik ederken kedi ve güneş figürüyle çevrili duvar aynası da yaşam alanlarını farklı bir dokunuş katıyor.