Ana Sayfa Haberler METT BODRUM BEACH RESORT BÜNYESİNDEKİ FOLIE RESTAURANT & SEA, ZARAFET VE EĞLENCEYİ...

METT BODRUM BEACH RESORT BÜNYESİNDEKİ FOLIE RESTAURANT & SEA, ZARAFET VE EĞLENCEYİ ENFES MUTFAK DENEYİMLERİ İLE BİRLEŞTİRİYOR

METT Bodrum Beach Resort bünyesindeki FOLIE Restaurant & Sea, Bodrum tutkunlarının her yaz heyecanla beklediği Cabaret şovları, vintage circus etkinlikleri ve muhteşem yeni sürprizleri ile geri dönüyor!

Dünyanın önde gelen turizm yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group’un markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli olan METT Bodrum Beach Resort’un bünyesindeki FOLIE Restaurant & Sea, bu yaz sezonu da misafirleriyle birlikte paylaşmak için mükemmel bir alan sunuyor.

Alışılmış ‘beach club’ konseptini sarsan FOLIE Restaurant & Sea, Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, Mavi Bayraklı berrak denizinin yanı sıra şık Akdeniz mutfağı konseptli restoranı, DJ ve canlı müzik performansları ile eğlence ve zarafeti bir araya getiriyor. Fransızca ‘delilik’ anlamına gelen FOLIE, benzersiz konsepti ile üç farklı deneyim sunuyor; deniz kenarındaki yükseltilmiş güneşlenme platformu ve plajı, şık Akdeniz açık hava restoranı ve hareketli lounge barı. 

Tüm Bodrum tutkunlarına açık olan FOLIE, zarafet ve eğlenceyi enfes mutfak deneyimleri ve DJ performansları ile adeta dinamik bir sahil cennetine dönüştürüyor.

FOLIE’de saksafonun sesi denizin üzerinden akarak heyecan verici bir atmosfer ve rahat bir parti havası yaratıyor. Folie 2024 yaz sezonunda da devam edeceği Cabaret şovlarının ilkini Haziran ayı itibariyle yapmaya hazırlanıyor. Sezon boyunca cabaret ve vintage circus etkinliklerine ek olarak yeni sürpriz etkinlikler ile öne çıkacak olan Folie tüm Bodrum severleri bu benzersiz deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Bodrum’un yerel ürünlerinin taptaze lezzetlerini yakalayan FOLIE Restaurant, Akdeniz mutfağının çok sevilen klasiklerine yenilikçi bir yorum getiriyor. Her gün taze deniz ürünlerinizi ve balığınızı seçerek mükemmel bir ızgaranın keyfini çıkarın. FOLIE’de en güzel deniz manzarası ve sesi eşliğinde tadına varılması gereken, yalnızca en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan her yemek tazelik ve sadelik sergiliyor. Rafine alakart menü, ferahlatıcı roze şarap ve şampanyalarla eşleşerek, çok geniş bir şarap ve içecek menüsü ile tamamlanıyor.

FOLIE Restaurant & Sea, konuklarını METT Bodrum Beach Resort’un sunduğu güzellikleri ile birlikte kutlamaya ve keşfetmeye davet ediyor.