Ana Sayfa Haberler ŞEHRİN EN KEYİFLİ VE LEZZETLİ ANLARI BÜYÜLÜ BAHÇE CHALET GARDEN’DA YAŞANIYOR

ŞEHRİN EN KEYİFLİ VE LEZZETLİ ANLARI BÜYÜLÜ BAHÇE CHALET GARDEN’DA YAŞANIYOR

Yeni bir bahar ayında, yeniden bahçedeyiz! Swissôtel The Bosphorus’un en sevilen mekanlarından olan Chalet Garden, Mayıs itibariyle yeniden şehrin en gözde buluşma noktalarından biri oluyor.

Swissôtel içerisinde yer alan ve kış aylarında İsviçre Alpleri’nin ruhunu sonuna kadar yaşamanızı sağlayan Chalet, havaların ısınmasıyla birlikte bahçe keyfini başlatıyor. 

Şehrin merkezinde doğa ile iç içe olma ve açık havanın tadını sonuna kadar çıkartabilme fırsatı sunan Chalet Garden, menüsündeki eşsiz lezzetleri, eğlence dolu etkinlikleri ve keyifli ambiyansıyla şehrin en gözde noktalarından biri oluyor. 

Şef Soner Kesgin’in hazırladığı menüsünde poke bowl’lar, paylaşımlı tabaklar ve atıştırmalıklar yanı sıra pizza dog, klasik frankfurter, bratwurst, burger gibi seçenekler ve bu özel lezzetlere eşlik eden imza kokteyl ve içecek seçenekleri yer alıyor. 

Her gün saat 17.00’da açılan Chalet Garden’da haftanın 3 günü farklı sanatçıların canlı performanslarıyla eğlence ikiye katlanıyor. Mayıs ayında Bedük, Ege Çubukçu, Evdeki Saat gibi isimlerin sahne almasının yanı sıra  yaz boyunca her ay farklı isimlerden bir etkinlik takvimi oluşturuluyor. 

Havalar ısındı, enerjimiz içimize sığmıyor! Hazırsanız  en lezzetli ve en keyifli anlar bu sene de Chalet Garden’da yaşanıyor! 

Mayıs Etkinlik Programı: 

2 Mayıs Perşembe – Bedük

3 Mayıs Cuma – Elif Pırıltı

9 Mayıs Perşembe – Yaşlı Amca

10 Mayıs Cuma – Ezgi Alaş

11 Mayıs Cumartesi – Tezgah

16 Mayıs Perşembe – Ege Çubukçu

17 Mayıs Cuma – Ceren Akın

23 Mayıs Perşembe – Evdeki Saat

24 Mayıs Cuma – Fırat Akarsel

30 Mayıs Perşembe – Safiye