Ana Sayfa Haberler MEAT BURGER GASTROSHOW’DA SHOW YAPTI, MUHTEŞEM SUNUMLARI İLE KONUKLARI ETKİLEDİ

MEAT BURGER GASTROSHOW’DA SHOW YAPTI, MUHTEŞEM SUNUMLARI İLE KONUKLARI ETKİLEDİ

Meat Burger kurucusu ve sahibi Osman Sağdiç, 30-31 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Gastroshow etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmasında etin Balıkesir eti ve kendi üretim olduklarını belirten Sağdiç, ekmeklerinin doğal olduğunu ve imalathaneleri olduğunu söyledi.

Sağdiç, çalışanlarına başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere akademik eğitimler verdiklerini ve ürünlerini seçerek özenle hazırladıklarını da ifade etti. İnovasyon odaklı olduklarını ve gelişme açısından Franchise altyapısını oturttuklarını belirten Sağdiç, sağlam zemin üzerine franchise bayilik verdiklerini de sözlerine ekledi. Ayrıca yapay zeka ve dijital ortamlarda sürekli olarak kendilerini geliştirdiklerini de belirtti.

Sağdiç, 15-16 yıllık restoran sektörü deneyiminden bahsederek şunları söyledi:

“Mağaza müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü, franchising danışmanlığı ve operasyon müdürlüğü gibi çeşitli görevlerde bulundum. Bu deneyimlerden sonra, bir Amerikan pizza zincirinden franchising bayiliği alarak kendi işimi kurmaya karar verdim. Bir yıl içinde bayilik sayısını üçe çıkardım. Ancak, kendi markamı oluşturmak ve onu büyütmek istiyordum Böylelikle Meat Burgeri kurma kararı verdim.”

Sağdiç, Meat Burger’in hikayesini ise şu şekilde açıkladı:

“Bir marka oluşturmak ve onu ülkesinin tamamına yaymak önemlidir. Fakat, unutulmaması gereken bir şey var: Köfte, kendi evimizde yapmış olduğumuz lezzetli, harika ve nefis köftelerden farksız değildir. Biz, annelerimizin sevgisini, kendi profesyonel tecrübemizi ve sevgimizi köftelerimize katarak hamburgerler hazırlıyoruz. Türk mutfağıyla bu konsepti nasıl uyumlu hale getirebileceğimizi düşündük ve bugün buradayız. Kendi el emeğimizle ve annelerimizin köfte yapımından ilham alarak, biraz da kendi sevgimizi ve formülasyonumuzu katarak çok güzel bir reçete ortaya çıkardık.”

Sağdiç konuşmasının sonunda Gastroshow etkinliğiyle ilgili; bu etkinlikte yenilikçi büyük marka sahipleri, ünlü konuşmacılar, değerli katılımcılar & yatırımcılar ve GTD & Turkuvaz Medyanın gücüyle Gastronomi camiasında markasını tanıtmak ve büyütme noktasında katkı sağladığını düşündüğünü ve katılımcı profilinin üst düzey olması markanın imajı anlamında bir üste taşıyacağını düşündüğünü ifade etti.