Ana Sayfa Haberler KÖŞEBAŞI, YENİ ŞUBESİYLE BU KEZ KUŞADASI’NI LEZZETLENDİRDİ

KÖŞEBAŞI, YENİ ŞUBESİYLE BU KEZ KUŞADASI’NI LEZZETLENDİRDİ

Yerelliğin ve gelenekselliğin yemek kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı, Türkiye’deki 13. şubesini Kuşadası’nda açtı. Köşebaşı ustalarının özel tarifiyle hazırlanan yemekler, Kuşadası’nda yerli ve yabancı turistlere lezzet şöleni yaşatacak.

Yukarıdan bakıldığında bir güvercine benzeyen Güvercinada, keyifli sahiliyle Kadınlar Denizi, Dilek Yarımadası Milli Park&Kalamaki, buz gibi suyu olan bir mağara Zeus Tapınağı… Kuşadası’nın bu güzelliklerine şimdi bir de misafirlerine gerçek kebap lezzeti yaşatan Köşebaşı eklendi. 1995 yılından bu yana, yerelliğin ve gelenekselliğin yemek kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı, artık Kuşadası’nda! Geleneksel lezzetleri modern bir sunumla birleştiren Köşebaşı Kuşadası, geniş deniz manzarası, yıldızların altında yemek keyfi sunan terasıyla her gün 12.00-23.30 arasında hizmet veriyor.

Misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor

Adana ve Tarsus mutfağını kültürüyle birlikte sunan Köşebaşı Kuşadası, zengin menüsüyle misafirlerine her daim unutulmaz bir deneyim yaşatırken, yerli ve yabancı turistlere geleneksel tatların yanı sıra gerçek kebap lezzetini tanıtıyor. 80 kişilik kapalı ve 100 kişilik açık alanı, 40 kişilik terasıyla misafirlerine geniş deniz manzarası eşliğinde keyifli bir yemek yeme imkânı sağlıyor. Vale hizmetinin sunulduğu ve marinaya yakın olan Köşebaşı Kuşadası, kaliteden ödün vermeden ustalık ve lezzeti birleştiriyor.

Akkomarka çatısı altında yer alan Köşebaşı’nın yurt dışındaki beş şubesiyle birlikte toplamda 18 şubesi bulunuyor.