Ana Sayfa Haberler KORKMAZ’DAN YAZ SOFRALARINA RENK KATAN KOLEKSİYON: DOĞADAN İLHAMLA TASARLANAN LİNK COLLECTİON

KORKMAZ’DAN YAZ SOFRALARINA RENK KATAN KOLEKSİYON: DOĞADAN İLHAMLA TASARLANAN LİNK COLLECTİON

Korkmaz, yaz mevsiminin kalbine yerleşen kahvaltı sofralarını, doğanın izlerini taşıyan tasarıma sahip Link Collection serisi ile taçlandırıyor. Yaz sofralarını kutlama masalarına dönüştüren rengarenk çiçek tasarımları ile ön plana çıkan seri, yazın enerjisini sofralara taşıyor.

Her sezon birbirinden şık ve renkli tasarımlara imza atan Korkmaz, Link Collection serisinin çiçek desenleriyle doğadan alınan coşkuyu sofralarda buluşturuyor. Pembe ve mor tonlarından oluşan seri, adeta bir tablo gibi işlenmiş kelebek ve çiçek tasarımları ile mutluluk veren sofralara eşlik ediyor.

Yaz mevsiminin neşesi sofralarda…
Hem günlük kullanımda hem de özel davetlerde sofralara şıklık katan Link Collection serisi, özenle tasarlanmış desenleri ve zarif detaylarıyla göz dolduruyor. 28 parçaya sahip olan seride; 6 adet servis tabağı, 6 adet çay fincanı, 6 adet çay fincanı tabağı, 2 adet kayık tabak, 4 adet reçellik, şekerlik, tuzluk ve biberlik bulunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile kalabalık sofralara yaz mevsiminin canlılığı ve neşesini taşıyan seri, sevdiklerinizle paylaştığınız anları daha özel ve anlamlı kılıyor.