Ana Sayfa Haberler Kahve Dünyası’na Brandverse Awards’ten Gümüş Ödül

Kahve Dünyası’na Brandverse Awards’ten Gümüş Ödül

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Brandverse Awards çatısı altında gerçekleştirilen SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde Yeme İçme kategorisinde Gümüş Ödül’e layık görüldü.

 

Brandverse Awards kapsamında gerçekleştirilen ve markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarının değerlendirildiği SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nin bu yılki kazananları belirlendi. “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, “Yeme İçme” kategorisinde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

 

Ödül kapsamında 50 binden fazla markanın sosyal medya hesabı, 1 Nisan 2023 – 1 Nisan 2024’de SocialBrands Sosyal Medya Marka Endeksi’ne göre incelendi. Markaların sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı, takipçi artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı kategorideki verisi değerlendirildi.

Kahve Dünyası Hakkında 

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açmıştır. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası, günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 300’ü aşkın mağaza olmak üzere 1.000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 14mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır. 

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında 

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.