Ana Sayfa Haberler İLKBAHAR’IN ENERJİSİ PORLAND’IN KAHVALTI VE YEMEK TAKIMLARIYLA SOFRALARDA

İLKBAHAR’IN ENERJİSİ PORLAND’IN KAHVALTI VE YEMEK TAKIMLARIYLA SOFRALARDA

Türkiye’de sofra estetiğine değer katan ürünlere imza atan öncü porselen üreticisi Porland, sofrasında bahar şıklığını yakalamak isteyenlere 25-28 Nisan tarihleri arasında kahvaltı ve yemek takımlarında geçerli yüzde 30 fiyat avantajı sunuyor.

Sofra modasını şık tasarımları ve göz alıcı estetiğe sahip koleksiyonlarıyla belirleyen Porland, nisan ayında da kullanıcılarını cazip fırsatlarla buluşturmaya devam ediyor. 25-28 Nisan tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Chopin, Morocco, Botanical, Birdsong, Salda, Hypnosis, Ontario, Christina, Ege ve daha birçok yemek takımında özel yüzde 30 fiyat avantajıyla sofralara bahar havasını taşıyor. 

Yalınlığın sakinliğini estetik ile birleşiyor

Porland’ın birbirinden özel koleksiyonları, her biri kendine özgü tarzıyla ve estetiğiyle dikkat çekerken, bir araya geldiklerinde sofralarda harika bir uyum ve çeşitlilik oluşturuyor. Chopin koleksiyonu, yalınlığın sakinleştirici etkisi ve inceliğin estetik görünümünün birleşmesiyle zarif sunumların vazgeçilmez bir parçası haline dönüşürken; Fas’ın egzotik havasından esinlenerek tasarlanan Morocco koleksiyonu sıcak ve süslü tarzıyla beğeni toplayarak parlak renkleri ile doğunun mistik ruhunu yansıtıyor. Ege denizinin maviliğinden ilham alınarak hazırlanan Ege koleksiyonu ise sofralarda huzur ve sakinlik esintisi oluştururken; renk geçişleri ve içerisindeki halka desenleriyle hipnotik etki yaratan Hypnosis koleksiyonu, farklı renk alternatifleri ile sofraları yenilikle buluşturuyor.

Doğanın çeşitliliğini sofraya taşıyan koleksiyonlar

Kuşların doğada oluşturduğu ahenkten ilham alarak mavi ve beyaz tonlarında tasarlanan Birdsong koleksiyonu, ferahlık ve doğallık hissini sofraya taşırken; kaynağını doğadan alan Botanical yemek takımı, kırlardaki çiçeklerin bir araya geldiği zarif desenlerle tabaklara yansıyor. İlhamını adını aldığı volkanik gölün eşsiz kumsallarından alan Salda yemek takımı Re-gen serisinin güçlü bir parçası olurken;  Ontario’nun masmavi göllerinden alınan ilhamın yansıdığı Ontario koleksiyonunda mavinin derinleştirici etkisi her tonda hissediliyor. Modern ve geleneksel tarzı sentezleyerek, retro bir şıklığa sahip olan Christina ise farklı renk seçenekleri ile dekoratif bir fark sunuyor.

Porland’ın sofralara mevsimin renklerini taşıyan fiyat avantajlı ürünleri Porland mağazaları ve porland.com adreslerinden alınabiliyor.