Ana Sayfa Haberler Farklı karakterlerin birlikteliği, Porland’ın yeni koleksiyonu “Funky” ile sofralarda

Farklı karakterlerin birlikteliği, Porland’ın yeni koleksiyonu “Funky” ile sofralarda

Sofra estetiğini modern tasarımlarla yaşam alanlarına taşıyan Porland, kullanıcılarıyla buluşturduğu yeni “Funky” koleksiyonu ile renkli bir dünyaya kapı aralıyor. Yemek masasını bir tuvale, birbirinden leziz yemekleri ise bir sanat eserine dönüştüren koleksiyon, “Benimki Funky” diyen tüm kullanıcılarını renkli bir dünyada buluşturuyor.

Porland’ın geniş ürün gamı, farklı karakterlerin şık uyumunu sofralara getiren yeni Funkykoleksiyonuyla hareket kazandı. Sanatın her türünden ilham alan Funky, en canlı renkleri ve cesur formları sofraya taşırken, kolaj sanatını soyutlayarak gelenekselin ötesine geçiyor. Her bir parçasıyla sanatın sınırlarını zorlayan koleksiyon, kullanıcılara yaratıcılık ve özgürlüğe dair cesur bir davet sunuyor. Bir araya geldiklerinde anlamlı bir bütün oluşturan, birbirinden tamamen farklı karakterlerin hayranlık uyandıran uyumu, Funky koleksiyonunun heyecanını zirveye taşıyor.

Sofrada sıradanlığa meydan okuyanların koleksiyonu: Funky

Kolaj sanatının soyut dokunuşlarıyla modern yaşamın dinamizm ve estetiğini yansıtan Funky koleksiyonu, sofrada sadece yemek servisi yapmanın ötesine geçip yenilikçi birer sanat eseri olarak yaşam alanlarına dahil oluyor. Sıradanlığa meydan okuyanlar için tasarlanan Funky, yaşamın her anını festival coşkusuna çeviriyor. Geleneksel kalıpların dışına çıkarak eğlenceli ve modern tarzıyla fark yaratan koleksiyon, “Benimki Funky” diyen tüm kullanıcılarını renkli bir dünyada buluşturuyor. Funky’nin modern, enerjik ve özgün desenleri, fark yaratan tasarımın da ötesine geçerek kullanıcısının yaşamına yeni bir tarz getiriyor.