Ana Sayfa Haberler Argos in Cappadocia Akustik Geceleri Başlıyor

Argos in Cappadocia Akustik Geceleri Başlıyor

Argos Cappadocia

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen Argos in Cappadocia, “Argos Akustik Geceleri” açık hava konserleri serisine devam ediyor. Güvercinlik Vadisi’nin kalbinde, yıldızların altında yemyeşil bir alanda konumlanan  Vadi Sahnesi kapılarını 6 Temmuz’da Redd ile açıyor. Caz-blues müziğinin sevilen sanatçıcı Can Gox ise 31 Ağustos tarihinde unutulmaz bir konsere hazırlanıyor. 

Peri bacalarının masalsı diyarı Kapadokya’da, bölgenin ruhuna uygun otantik bir konaklama deneyimi sunan Argos in Cappadocia, bu yaz yine kültür sanat etkinliklerinin merkezi oluyor. Her yıl otel içerisinde yer alan Vadi Sahnesi’nde düzenlenen “Argos Akustik Geceleri” açık kava konserleri serisi, bu sezon Türk rock müziğinin sevilen grubu Redd ve caz-blues sanatçısı Can Gox’u ağırlıyor. Volkswagen sponsorluğunda gerçekleştirilen konser serisi, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. 

Ünlü rock grubu Redd, güçlü vokalleri, etkileyici gitar rifleri ve dinamik sahne performansıyla 6 Temmuz’da Argos in Cappadocia Vadi Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşuyor. Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinde, akustik performanslarıyla unutulmaz bir geceye imza atacak olan Redd, dinleyicilerini “Nefes Bile Almadan”,”Kalpsiz Romantik”, “Beni Sevdi Benden Çok” ve “Boşlukta Dans” gibi sevilen şarkılarıyla benzersiz bir müzikal yolculuğa çıkaracak.

Sevenlerini unutulmaz bir performansla karşılamaya hazırlanan Can Gox ise 31 Ağustos akşamı Vadi Sahnesi’nde olacak. Can Gox, kendine has güçlü sesi, imza attığı başarılı şarkılar, ve birbirinden özgün coverlarıyla milyonların beğenisini toplamaya devam ediyor. Şarkılarıyla birçok duyguya tercüman olan Can Gox, büyüleyici yorumu ve enerjisiyle yıldızların altında eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. 

İçinden köy geçen otel olarak anılan benzersiz hikâyesi ile misafirlerine Kapadokya içerisinde farklı bir Kapadokya deneyimi sunan Argos in Cappadocia, müzik ve sanatın eşlik ettiği bir yaz mevsim hikâyesini daha imza atıyor.Redd ve Can Gox’un muhteşem sahne performanslarına şahit olmak için Argos in Cappadocia’ya +90 (384) 219 3130 üzerinden ulaşabilir ve Passo sitesini ziyaret edebilirsiniz.