Ana Sayfa Haberler VAKKO L’ATELIER DÜNYA ÇİKOLATA GÜNÜ’NÜ BİRBİRİNDEN ÖZEL TATLARI KUTLUYOR

VAKKO L’ATELIER DÜNYA ÇİKOLATA GÜNÜ’NÜ BİRBİRİNDEN ÖZEL TATLARI KUTLUYOR

Türkiye’de kendi çikolata markasını yaratan ilk moda markası Vakko, çikolata tutkunlarının Dünya Çikolata Günü’nü Vakko L’Atelier’in imza lezzetleriyle taçlandırıyor. 

Vakko L’Atelier özel formülünü farklı tatlar ve en iyi kalite kakao çekirdeği ile birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli çikolatalarına ismini vermeye devam ediyor. Vakko L’Atelier’in el yapımı, klasik ve atıştırmalık çikolatalarının sunulduğu Vakko Chocolate; Dünya Çikolata Günü’nü kutlamak isteyenler için birbirinden lezzetli alternatifler içeriyor.

Vakko L’Atelier, çikolata tutkunları için en iyi kaliteye sahip kakao çekirdekleriyle ürettiği farklı damak tatlarına hitap eden alternatifler sunuyor. Sütlü ve bitter çikolatalardan yaratılan Vakko Superfine, bir Vakko Chocolate klasiği olan Karamelli Tuzlu Badem, farklı aromaların bir araya getirilmesiyle yaratılan Vakko Praline, Vakko Chocolate’ın bütün çeşitlerini kapsayan ve zengin içeriğiyle çikolata şöleni yaşatan Concept ve özel 2 mm’lik ince yapısı ile Türkiye’nin en ince çikolatası olan Vakko Extrafine akılda ve damakta unutulmaz bir tat bırakıyor.