THE FUTURE OF LUXURY KONFERANSINDA LÜX OTELCİLİK DE TÜRK MUTFAĞI KONUSUNDA GASTRONOMİ TURİZM DERNEĞİ BAŞKANI GÜRKAN BOZTEPE KONUŞMACI OLACAK

Lüks Property Luxury, hizmet veren Oteller, lüks yazlık ve rezidansların katılacağı The Future of Luxury isimli etkinlik 20 Ekim 2020 tarihinde Pera Palas Hotel’de gerçekleşecek.

THE FUTURE OF LUXURY KONFERANSINDA LÜX OTELCİLİK DE TÜRK MUTFAĞI KONUSUNDA GASTRONOMİ TURİZM DERNEĞİ BAŞKANI GÜRKAN BOZTEPE KONUŞMACI OLACAK

Lüks Property Luxury, hizmet veren Oteller, lüks yazlık  ve rezidansların katılacağı The Future of Luxury isimli etkinlik 20 Ekim 2020 tarihinde  Pera Palas Hotel’de gerçekleşecek.

Yurt dışından 100 lüks turizm sağlayan acentenin   katılacağı etkinliğin  başlıca amacı Türkiye’de bulunan Dünya çapındaki Lüks ürünleri Dünyayla buluşturmak.

Pera Palas Hotel’de yapılacak konferansta gerçek lüx tüm boyutlarıyla tartışılacak ve “ yeni lüx “ kavramı üzerinden çeşitli paneller yapılacak.

The Future of Luxury etkinliği bir gün sürecek,  konferans ve birebir görüşmelerle devam edip akşamında Sunset Grill Bar’da Gala gecesiyle tamamlanacak.

Ukrayna, Rusya, Özbekistan,  Kazakistan, Almanya, İngiltere, Kanada  ve İsviçre’den  katılım sağlayacak konuşmacıların içerisinde GTD Başkanı Gürkan Boztepe, Demet Sabancı Çetindoğan ,  Saffet Emre Tonguç, Uğur Talayhan, Dr. Cem Kınay, Aylin Altuntaş ve  Belgin Aksoy gibi isimlerde yer alacak.

Konferansta Gastronomi Turizm Derneği Başkanı Gürkan Boztepe lüx otelcilik de Türk Mutfağı konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

The Future of Luxury etkinliği Covid 19 ile ilgili modern önlemler ve kurallar uygulanarak yapılacaktır. Lüks alıcı için konfor her şeyden daha önemli ancak Covid 19 sonrası yeni lüks kavramında artık güvenli turizm her şeyden önemli olacaktır.