Tchibo ve Ticket Restaurant’dan kahve severlere özel kampanya

Türkiye’de 15 yıllık geçmişiyle kahve tutkusunun artmasına öncü olan Tchibo Türkiye, Ticket Restaurant markası ile Türkiye’yi ilk kez yemek kartı hizmetiyle tanıştıran Edenred Türkiye iş birliğini yeni yılda da sürdürüyor. Ticket restaurant yemek kartı ile kahve severler tüm Tchibo mağazalarında çok avantajlı fiyatla filtre kahve keyfinin tadını çıkarıyor.

Tchibo ve Ticket Restaurant’dan kahve severlere özel kampanya
Tchibo ve Ticket Restaurant’dan kahve severlere özel kampanya

Tchibo, filtre kahveden kapsüle, çekirdek kahveden Türk kahvesine kadar zengin kahve çeşitlerini daha çok kahve severe ulaştırmak için yatırım ve iş birliklerine devam ediyor. Kampanya kapsamında Ticket Restaurant Yemek Kartı sahipleri, 31 Ocak’a kadar standart boy sade/sütlü filtre kahvelerini 7,95 TL yerine 4,95 TL’ye tüm Tchibo mağazalarından satın alabilecek.

 

Güne kahvesiz başlayamayanlar ya da keyifli bir molayı kahveyle taçlandırmak isteyen Ticket Restaurant Yemek Kartı sahipleri, Tchibo mağazalarında kahvenin tadını çıkarıyor. 

 

               

Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 14 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan'da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya'nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.