Ana Sayfa Haberler Taze tatlar, yeni tarifler: Thermomix TM6 ile hasat zamanı!

Taze tatlar, yeni tarifler: Thermomix TM6 ile hasat zamanı!

Bahar ayları, yetiştirdiğimiz taze sebze ve meyvelerle dolu muhteşem bir döneme işaret ediyor. Thermomix TM6, bu sezonun tadını çıkarmak isteyenler için en lezzetli tarifleri sunuyor. Thermomix kullanıcılarına, Cookidoo ® platformunda yer alan 95 binden fazla tarif arasından bu sezonun en taze ve en lezzetli tarifleri keşfetmek kalıyor.

Thermomix® TM6, 20’den fazla mutfak cihazının işlevini tek bir cihazda birleştirerek pratiklik ve yenilik sunuyor. Tam entegre tartı, otomatik pişirme modları ve Wi-Fi bağlantısı gibi özellikleri sayesinde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olurken, her öğün mutfakta bir şef gibi hissettirerek lezzetli yemeklerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 

Thermomix’le taze bahar yiyecekleri çeşitleniyor

Thermomix®, bahçe hasadı zamanında sağlıklı ve lezzetli sebze ve meyveleri vitaminini kaybetmeden ve bozulmadan sevdiğiniz yiyeceklere dönüştürmenize yardımcı olurken Cookidoo® platformu, bu yiyecekleri değerlendirebileceğiniz binlerce tarif sunuyor. Ispanak, mantar, kabak, domates, fesleğen ve çilek gibi taze bahar ürünlerinden ilham alarak hazırlanan tarifler, sağlıklı ve lezzetli yemekleri kolayca hazırlamanıza olanak tanıyor.

Buharda pişmiş ıspanak, mantarlı ıspanaklı peynirli kiş, kıymalı kabak graten, düşük karbonhidratlı tavuk tabanlı pizza, kurutulmuş domates, fesleğenli ekmek ve çilek reçeli gibi tarifler, Thermomix® kullanıcılarının en taze lezzetleri değerlendirmelerini sağlayacak seçenekler arasında yer alıyor. Cookidoo®’da yer alan 95 binden fazla tarif arasından bu sezonun en lezzetli tariflerini keşfedip deneyebilir, taze lezzetlerin keyfini sofranızda çıkarabilirsiniz.

Thermomix®’i incelemek, yarattığı mucizeye yakından tanık olmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr ve cookidoo.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.