Salih Keçeci’den GT Hijyen Belgesi’ne Tam Destek

Salih Keçeci’den GT Hijyen Belgesi’ne Tam Destek

Quality Dergisi sahibi Salih Keçeci ve GTD Başkanı Gürkan Boztepe Etiler’de bir araya geldiler. Gürkan Boztepe Gt Hijyen Belgesi’nin önemini ve mekanlara sağlayacağı avantajları anlattı. Keçeci, böyle bir belgenin Türkiye’ye büyük katkı sağlayacağını ve bu belgeyi destekleyeceğini söyledi.

 

Salih Keçeci Kimdir?

Magazin dünyasının önde gelen habercilerinden Salih Keçeci aslen Erzincan Refahiye’lidir. 2 kız kardeşi vardır. 3 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etmiştir. Babası garajlarda oto yıkamacılığı yapmış Salih Keçeci ise uzun süre harçlığını çıkarabilmek için taksicilik yapmıştır. Çocukluk yıllarının Çağlayan’da geçtiğini belirten Keçeci Lise mezunudur.

Lise döneminde eniştesinin Milliyet Gazetesinde taşeron şoförlük yaptığını kamyonla gazete dağıttığını anlatan Keçeci bu nedenle gazeteciliğe büyük ilgi duyduğunu ve bir gün Hürriyet Gazetesinde gözlemci muhabir arıyoruz ilanını gördüğünü ve form doldurup gönderdiğini bu şekilde gazeteciliğe adım attığını belirtmiştir. Günümüzde Uçan Kuş TV'de Kurtlar Masası Programı'nda yorumcu ve Quality Dergisinin Genel Yayın Yönetmenidir.