Ana Sayfa Köşe Yazarları RAMAZAN SOFRALARI ”GOLF MARAŞIM” İLE ŞENLENECEK

RAMAZAN SOFRALARI ”GOLF MARAŞIM” İLE ŞENLENECEK

Ramazan ayının rengarenk iftar sofralarındaki tatlıların yanına en çok bol sütlü hafif dondurmalar yakışıyor. Türkiye’nin lider dondurma üreticilerinden Golf Dondurma, yüzde 75 süt ve salep içeren Uluslararası Üstün Lezzet Ödüllü ‘Golf Maraşım’ ürünleriyle tüketicilerine muhteşem bir kıvam, yüksek kalite ve tarifsiz bir lezzet sunuyor.

Tüm ailenin bir araya geldiği iftar sofralarını şenlendiren, iftar sonrası gelen misafirlere servis edilen tatlıların yanına eşlik eden üstün lezzetli dondurmalarıyla Golf Dondurma, bu ramazanda da Kahramanmaraş’ta ürettiği “Golf Maraşım” ürünleriyle tüketicilerine vazgeçilmez bir lezzet sunacak. Sadece adıyla değil, lezzetiyle de halis muhlis Maraşlı olan ‘Golf Maraşım’ ürünleri arasında Kesme Sade, Sade, Çikolata Sade, Antep Fıstığı Sade, Maraşım Kap, Maraşım Sandviç, Maraşım Külah Sade ve Maraşım Çubuk bulunuyor.

Süt tozu içermeyen sağlık dolu lezzet
Ramazan ayı sofraları bazen aile üyeleri bazen misafirler ile renklenirken, özenle hazırlanan sofralar çeşit çeşit lezzetlerle donatılıyor. Üstün lezzetli dondurma üreticisi Golf Dondurma ise ‘Golf Maraşım’da yer alan yüzde 75 süt ve salep içeriği ile ramazan sofralarına taşıyor. Süt tozu içermeyen ‘Golf Maraşım’, yüksek süt oranıyla kaliteli bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin besin içeriği ile de sağlıklı bir lezzet olarak iftar sonrası keyifli anlarınıza eşlik ediyor. Muhteşem kıvamıyla, damakta erirken verdiği lezzet ile doğuştan Maraşlı olan Golf Maraşım; kutu, külah, kap, sandviç ve çubuk çeşitleriyle tüketicilerin gönüllerinde taht kuruyor.