Ana Sayfa Haberler RAFFLES İSTANBUL’DAN ÇOCUKLARA 23 NİSAN BRUNCH’I

RAFFLES İSTANBUL’DAN ÇOCUKLARA 23 NİSAN BRUNCH’I

Fark yaratan deneyimleriyle Raffles İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, dolu dolu bir brunch etkinliği ile karşılamaya hazırlanıyor. 21 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek etkinlikte, Raffles İstanbul’un şefleri ile Cupcake atölyesi ve Good For All Kids ile flama boyama faaliyetleri yapılacak.

Eşsiz gastronomi deneyimlerine imza atan Raffles İstanbul’un 21 Nisan brunch’ında, çocuklara özel hazırlanacak lezzetlerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocukların neşeli kahkahaları ve hem eğlenceli hem eğitici aktivitelerle kutlanacak. Üstelik, 12 yaşa kadar tüm çocuklar brunch etkinliğinde Raffles İstanbul’un misafiri olarak ücretsiz ağırlanacak. 

Raffles İstanbul’un 21 Nisan brunch’ına katılan çocuklar özel atölye alanındaki flama boyama etkinliğinde, dev bir branda üzerine dünya çocukları temalı resimler yapacak ve bu kollektif çalışmayla Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu bayramı birlikte kutlayacak. 

Ayrıca Raffles İstanbul’un deneyimli şefleri eşliğinde gerçekleştirilecek Cupcake atölyesinde çocuklar bir yandan eğlenirken, bir yandan da yiyebilecekleri lezzetli kekler süsleyecekler. Minik şeflerin hazırlayacakları cupcake’leri arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaşabilecekleri bu keyifli etkinlik brunch süresince devam edecek.  

Ata Marin Band’in eğlendirici notalarıyla zarif bir atmosfer vadeden Raffles Brunch’ta, hem İsokyo hem de Rocca Grill & Terrace’ın enfes lezettlerinden zengin bir seçki sunulacak. Taptaze deniz ürünlerinden kömür ateşinde ızgara lezzetlerine, İsokyo’nun imza yemeklerinden iştah açıcı kahvaltı seçeneklerine ve sağlıklı atıştırmalıklara uzanan çok sevilen menüsüyle Raffles Brunch’ta misafirler köpüklü şarap eşliğinde günlerine keyif katacak. 

Fotoğraf alanları, 23 Nisan temalı dekorasyon, sürpriz hediyeler ve hem eğlenceli hem eğitici aktivitelerle bir bayram yerine dönüşecek Raffles Brunch etkinliği için kişi başı katılım ücreti KDV dahil 3.950 TL olacak. 21 Nisan Pazar günü saat 12.00-15.30 arasında gerçekleşecek Raffles Brunch için 0212 924 0200 numaralı telefondan ya da restaurant.reservation@raffles.com adresinden rezervasyon yapılabiliyor.