Meleklerin Payı ile Argos in Cappadocia’da Kışa Keyifli Bir Veda…

Meleklerin Payı ile Argos in Cappadocia’da Kışa Keyifli Bir Veda…

Benzersiz coğrafyası ile Kapadokya’nın tüm güzelliklerini yansıtan ve içinden köy geçen otel olarak hafızalara kazınan Argos in Cappadocia, misafirlerini Kış Köşesi Premium Seçkiler etkinlikleri kapsamında unutamayacakları bir lezzet yolculuğuna çıkarmaya devam ediyor. Türkiye’nin en önemli gastronomi yazarlarından Dr. Burkay Adalığ' nın anlatımları ile İskoçya’nın zürafa boyundaki imbiklerinden gelen ve isin en güçlü lezzetlerine şahit olacağınız bir kışa veda yolculuğuna davetlisiniz.

Dünyanın en ilginç ve benzersiz doğal güzelliklerine sahip Kapadokya’nın en yüksek yerleşimlerinden biri olan Uçhisar’da yer alan Argos in Cappadocia, Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nı karşıdan gören eşsiz manzarasında misafirlerini ağırlıyor. Hem tarihi ve kültürel gezi sevenlerin, hem romantik bir tatil mekânı arayanların, hem damak zevkine düşkün olanların, hem de keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin dört mevsim gözdesi olmaya devam ediyor. Argos in Cappadocia, Dr. Burkay Adalığ ile yapılacak Kış Köşesi Premium Seçkiler etkinliğiyle misafirlerini benzersiz bir deneyime ve unutulmaz bir ilham yolculuğuna çıkarıyor. Misafirlerine 18-20 Mart tarihlerinde kışa keyifli bir veda sunacak Kış Köşesi Premium Seçkiler ekinlikleri kış ile beraber lezzet ve seyahat severleri önümüzdeki dönemlerde de ağırlamaya devam edecek.

İlham veren bir yolculukta isin en güçlü lezzetlerine şahit olacaksınız…

İskoçya’nın zürafa boyundaki imbiklerinden gelen ve isin en güçlü lezzetlerine şahit olacağınız Kış Köşesi Premium Seçkiler etkinliği, iki gün boyunca dopdolu içeriği ile misafirlerini unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak. Birinci gün Argos in Cappadocia’nın eşsiz manzaralı kış köşesinde Dr. Burkay Adalığ ’nın keyifli anlatımının eşlik edeceği tadım ile başlayacak. Ardından misafirler Argos in Cappadocia’da özel Kapadokya içinde Kapadokya Turu’na devam ederek büyülü atmosferi yakından tanıyacak, Güvercinlik Vadisi’ne açılan terasta Argos’u doyasıya yaşayacak. İkinci gün ise Seki Restoran’ın yöresel ürünleri güncel sunumlara uyarlandığı zengin menüsü ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak kahvaltı ile başlayacak. Hemen ardından seramik atölyesi ile devam edecek programda konuklar, Argos in Cappadocia’nın hayata döndürdüğü tarihi mekânlarından Şapel’de Dr. Burkay Adalığ ile tarihin katmanları arasında eşleşmeli tadım deneyimi yaşayacaklar. Limitli sayıda misafirin ağırlanacağı program, benzersiz bir ilham yolculuğuna çıkmak ve tarihin katmanları arasında bir tadım yolculuğu deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor.