MediaMarkt’tan kahveseverlere özel bol köpüklü fırsatlar

Uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma sistemleri nedeniyle milyonlarca insan okul veya ofislerine gitmek yerine artık evlerinden çalışıyor. Sabahların, toplantıların, molaların veya sohbetlerin vazgeçilmezi olan “kahve keyifleri” ise artık pandemi nedeniyle evlerde yaşanıyor. MediaMarkt Türkiye, Dünya Kahve Günü’nün de yaklaşmasıyla kahveseverlere özel kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor. MediaMarkt’ın “bol köpüklü fırsatlar” kampanyası 4 Ekim tarihine kadar devam edecek.

MediaMarkt’tan kahveseverlere özel bol köpüklü fırsatlar
MediaMarkt’tan kahveseverlere özel bol köpüklü fırsatlar

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nün yaklaşmasıyla tüm kahveseverlere “bol köpüklü fırsatlar” sunuyor. 4 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek kampanya kapsamında MediaMarkt Türkiye, uzaktan eğitim ve çalışma sistemlerine geçilmesiyle evden çalışan, toplantılarını ve sohbetlerini ekran karşısında yapan veya molalarını balkonlarında veren tüm kahveseverleri rahatlatacak bir kampanya başlatıyor ve çeşitli kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor.

 

MediaMarkt’ın başlattığı “bol köpüklü fırsatlar” kampanyasında Türk kahve makinelerinden filtre kahve makinelerine, espresso makinelerinden cappuccino makinelerine ve tek tuşla birçok farklı kahve seçenekleri sunan tam otomatik kahve makinelerine kadar çeşitli cihazlarda alternatifler sunuluyor. Farklı bütçelere göre alternatifler sunan MediaMarkt’ın kampanyasında indirimli fiyatlar 229 ile 9.999 TL aralığında bulunuyor.