Ana Sayfa Haberler Kahve Dünyası Algötür’den Yaz Serinliği: Buz Gibi Draft Kahve

Kahve Dünyası Algötür’den Yaz Serinliği: Buz Gibi Draft Kahve

Kahve Dünyası Algötür sizi benzersiz bir kahve deneyimine çağırıyor. Sadece Kahve Dünyası Algötür mağazalarında sunulan, ipeksi köpüğü ve zengin aromasıyla fark yaratan “Draft Kahve” nitro gazı ile uzun demleme yapılarak, soğuk servis ediliyor.

Şehrin her noktasında ve otoyollarda hayata lezzet katan Kahve Dünyası Algötür, sadece kendi mağazalarına özel ürünleriyle farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Bu ürünlerden biri olan Draft Kahve, zengin aroması ve ipeksi köpüğüyle kahve tutkunlarına bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Draft Kahve, soğuk olarak demlenmiş kahvenin nitrojen (azot) gazıyla karıştırılmasıyla üretiliyor. Bu sayede kahvenin aromaları daha kuvvetli şekilde hissedilebiliyor, bardağa doldurulduğunda ise gazlı yapısı sayesinde köpük oluşuyor. Fıçıya bağlı bir musluktan köpüklü olarak servis edilen Draft Kahve, bu özel sistem sayesinde her yudumda taptaze kalıyor. 

Kahve Dünyası Algötür mağazalarında üç farklı soğuk Draft Kahve sunuluyor. Kahve Dünyası’nın özel espresso harmanından hazırlanan Draft Americano, narenciye tatlarının ön planda olduğu bir kahve deneyimi yaşatıyor. Draft Cold Brew, limon asiditesi ve ceviz tatlarını yoğun bir şekilde hissedildiği, yumuşak içimiyle dikkat çekiyor. Narenciye ve toprak tatlarının tam yağlı süt ile daha da lezzetlendirildiği Draft Caffe Latte ise sütlü kahve sevenlerin favorisi oluyor.

Kahve Dünyası Algötür Hakkında

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası Algötür, al-götür hizmetin özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği özel bir konsept… Kahve Dünyası’nın dijitalleşen ve hızlanan yeni dünya düzeniyle uyumlu bir konsept yaratmak amacıyla hayata geçirdiği Kahve Dünyası Algötür, aktif yaşam tarzını benimseyen gençler, öğrenciler, beyaz yakalılar gibi şehrin dinamik tüketici kitlesine hitap ediyor. Mimarisi, iletişim kanalları ve ürünleriyle hedef kitlesinin tarzına uygun bir dünya kuran Kahve Dünyası Algötür’ün yurt içinde işletmesini kendi üstlendiği 20’si otoyol üstünde toplam 76 mağazası bulunuyor. Zengin kahve çeşitlerinden fit ürünlere, el yapımı dondurmalardan mağazalarda taze pişirilen unlu mamullere kadar farklı birçok ürün seçeneği sunan Kahve Dünyası Algötür, sadece kendi mağazalarında tadabileceğiniz yeni nesil draft kahveleri ve fit yaşama uyum sağlayan No Serileri ve Pro Serileri’yle de dikkat çekiyor.

Kahve Dünyası Algötür, misafirleriyle deniz üzerinde de buluşmaya devam ediyor. 2020 yılında hayata geçirdiği tekne servisini, deniz tatilinin en yoğun olduğu Bodrum, Göcek ve Marmaris koylarında sezon boyunca hizmete sunan Kahve Dünyası Algötür tatilcilere denizdeyken de kahveden dondurmaya, unlu mamulden çikolataya kadar uzanan sevilen lezzetlerini sunuyor. Hizmetten yararlanmak isteyen misafirlerin Bodrum için 0850 288 10 22, Göcek için 0850 288 10 33, Marmaris için 0850 288 10 44 numaralı telefonu arayıp sipariş vermesi ve konumlarını paylaşmaları yeterli oluyor. Sürdürülebilir bir gelecek için yatırımlarına devam eden marka, tüm tedarik ve lojistik ağını elektrikli araçlarla yenileyerek, doğayı koruma politikası ve sürdürülebilirliğe önem veren farklı iş modeliyle dikkat çekiyor.