EFSANEVİ BUDDHA-BAR BEACH BODRUM, BİR EFSANEVİ MÜZİSYENİ İSKENDER PAYDAŞ ve ORKESTRASINI AĞIRLIYOR

EFSANEVİ BUDDHA-BAR BEACH BODRUM, BİR EFSANEVİ MÜZİSYENİ İSKENDER PAYDAŞ ve ORKESTRASINI AĞIRLIYOR
EFSANEVİ BUDDHA-BAR BEACH BODRUM, BİR EFSANEVİ MÜZİSYENİ İSKENDER PAYDAŞ ve ORKESTRASINI AĞIRLIYOR
EFSANEVİ BUDDHA-BAR BEACH BODRUM, BİR EFSANEVİ MÜZİSYENİ İSKENDER PAYDAŞ ve ORKESTRASINI AĞIRLIYOR

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un sahilinde bu yaz ikinci sezonuna giren Buddha-Bar Beach Bodrum, İskender Paydaş ve orkestrasını 26 Temmuz Pazar günü büyük ilgi üzerine yeniden konuk ediyor.

 

Buddha-Bar Beach Bodrum, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile misafirlerine mükemmel yemek, miksoloji ve müzik programları ile benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

 

Caresse Bodrum, sahilinde konumlanan Buddha-Bar Beach Bodrum’da, Türkiye’nin efsanevi müzisyeni İskender Paydaş ve orkestrasını yeniden istek üzerine 26 Temmuz Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında konuk edecek.

 

Buddha-Bar Beach’de orkestrasıyla canlı müzik performansı yapacak İskender Paydaş, Caresse Bodrum’da, Buddha-Bar Beach atmosferinde özlenen şarkılarını seslendirecekler.

 

Buddha-Bar Beach rezervasyon iletişim: 0530 061 8435

 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum hakkında :

Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazananları içerisinde; 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün sahibi olan ve 2019 yılında da Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye giren Caresse Bodrum misafirlerini bekliyor. Caresse Bodrum, bu yaz premium oda servis ve hizmetleri, kendine ait plajı, kişiye özel kullanım fırsatı yaratan misafir ve gruplarına ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans, otel oda ve tekne kiralama opsiyonları ile fark yaratıyor. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların uğrak noktası da olan Caresse Bodrum, sevdikleri ile izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini büyüleyici güzellikteki ortamında ağırlamanın yanı sıra tekneleri ile özel koylarda da ağırlama şansına sahip bulunuyor.

 

Buddha-Bar hakkında:

Buddha-Bar konsepti 1996 yılında Fransa’da kurucuları Raymond ve Tarja Visan’ın yaratıcı vizyonuyla doğdu. Paris’in efsane mekanlarından Barfly’ın da sahibi olan Visan, Buddha-Bar Paris’i şık Faubourg St Honoré caddesinde açtı. Bir restoran, lounge ve barı bir arada sunan konseptin estetik ve mutfak için ilham kaynağı, çiftin Pasifik kıyılarındaki egzotik kültürlere ve California’ya sayısız yolculukları oldu. Tüm yemekler “Aile Stili” yaklaşımıyla hazırlanıyor, başka bir deyişle konuklar arasında paylaşılabiliyor ve tek tabak yerine büyük tabaklarda servis ediliyor.

Konsept sonraki yıllarda Avrupa, Asya, Afrika ve Latin Amerika'daki destinasyonların eşsiz havasıyla gelişti. Günümüzde Buddha-Bar ve kardeş markalarının toplam varlığı 25'ten fazla ülkeyi kapsıyor ve yeni mekan açma planları sürüyor. Restoran, plaj, spa ve otellerden oluşan portföyde Fransız zarafeti zengin renk paletleri, şık mobilyalar ve lüks tekstil ürünleri gibi neo-Asya tasarım unsurlarıyla kombine ediliyor. Rutine yer olmayan Buddha-Bar dünyasında sürekli bir evrim hüküm sürüyor. Hizmetler ve tüm etkinlikler, mevsimlerin ve Buddha-Bar yaşamının ritmini yansıtıyor. Buddha-Bar, yaşam sanatının ve unutulmaz deneyimlerin özünü temsil ediyor.