Domino’s Lezzetleri Artık Arabanıza Kadar Geliyor

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, evlere serviste müşterilerin sağlık ve güvenle lezzetlerine ulaşabilmesi için hayata geçirdiği Temassız Teslimat hizmetinde yepyeni bir dönem başlattı. Artık Domino’s’un enfes lezzetlerine dışarıda, arabanızın içindeyken de kolayca ulaşabileceksiniz. “Araca Temassız Teslimat” da Temassız Teslimat hizmetinde olduğu gibi, Domino’s’un online ödeme kolaylığı ve sıfır temas güvencesiyle hayata geçiyor.

Domino’s Lezzetleri Artık Arabanıza Kadar Geliyor

 

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, sosyal mesafe kurallarına özen gösteren tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak, müşterilerin enfes lezzetlerine sağlık ve güvenle ulaşabilmelerini sağlamak için geliştirdiği uygulamalarına bir yenisini daha ekliyor. Ödeme işlemlerinin güvenle yapılabilmesi online ödeme gibi birçok kolaylık sunan ve bir süre önce Temassız Teslimat dönemini başlatan marka, şimdi de Araca Temassız Teslimat’ı hayata geçiriyor.

 

Aracınıza kadar ulaşan Domino’s lezzetleri

Temassız Teslimat’ın yoğun olarak tercih edildiği bu kritik günlerde artı önlemler alarak müşterilerinin hayatına değer katan Domino’s, tüketicilerin araçlarıyla da olsa sokağa çıkmaya başladığı bu günlere özel olarak “Araca Temassız Teslimat” hizmetini geliştirdi.

 

Tüm ürünlerini 245 derecelik fırınlarda, el değmeden hazırlayan, ISO22000 gıda güvenliği sertifikasyonuyla eşsiz lezzetteki hamurunu uluslararası hijyen ve sağlık standartlarında üreten Domino’s, Araca Temassız Teslimat ile verilen siparişleri arabanıza kadar getiriyor.

 

İster online ister POS’la ödeme

Araca Temassız Teslimat seçeneğini tercih eden lezzet severler, ister Domino’s’un dijital kanalları üzerinden isterlerse şubeyi telefonla arayarak sipariş verebiliyorlar. Sipariş ve ödeme işlemi ayrıca dijital kanallardan da gerçekleştirilebiliyor. Siparişi hangi yolla verirseniz verin, Araca Temassız Teslimat’tan yararlanmak için araba içinde olduğunuzu, aracınızın plakası, rengi ve modelini belirtmeniz ve şubeye ulaştığınızda bilgisini vermeniz yeterli oluyor. Dijital kanallardan verilen siparişlerde, siparişin not kısmına bu bilgilerin yazılması gerekiyor.

 

Gelen sipariş arabanın üstünde!

“Araca Temassız Teslimat” ile verilen siparişler hazır olduğunda, sosyal mesafeyi korumak üzere Domino’s Lezzet Elçileri sipariş edilen lezzetleri müşterinin arabasının üzerine bırakıyor. Eğer ödeme online yapılmadıysa, Domino’s bunun için de bir çözüm geliştirerek arabanın üzerine tek kullanımlık bir kağıt tabak bırakıyor. Kullanıcılar ödemeyi tabağa bırakarak ya da POS cihazıyla ödeme yaparak sağlık, güven ve afiyetle Domino’s lezzetlerinin tadını çıkarıyor.

 

Domino’s hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s, bugün dünyada 85 ülkede toplam 16 binden fazla restoran işletiyor ve 2018 itibarıyla yıllık perakende satışları 13,5 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s, ülkemizdeki faaliyetlerini 24 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 72 ile yayılmış 550 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

 

İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde, Domino’s Pizza’nın Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 64’ünü, dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.