Çay Saatlerin En Hafif Atıştırmalığı Glutensiz Krik Krak

Çay Saatlerin En Hafif Atıştırmalığı Glutensiz Krik Krak

Çay Saatlerin En Hafif Atıştırmalığı Glutensiz Krik Krak

 

Çay saatlerinin en sevilen atıştırmalığı krik krak, Seren’in Doğal Dünyası ile en lezzetli ve sağlıklı şekilde tüketici ile buluşuyor. Doğal ve katkısız içeriğiyle açlık krizlerini önleyen Seren’in Doğal Dünyası tohumlu krakeri Krik Krak, damak çatlatan lezzetiyle sağlıklı beslenenlerin müdavimi oluyor. Çalışırken, yolculukta veya spor sonrası enerjinizi tazeleyen Seren’in Doğal Dünyası tohumlu krakeri Krik Krak, sağlıklı beslenmek isteyenlerin kurtarıcı atıştırmalığı oluyor.

 

 

Şeker, koruyucu, glüten, katkı maddesi ve trans yağ içermeyen ürünleriyle ön plana çıkan Seren’in Doğal Dünyası, tüketicilerin hem sağlığına hem de damak zevkine hitap ediyor.

 

Ara öğün seçimini tuzlu atıştırmalıklardan yana kullanmak isteyenler Seren’in Doğal Dünyası tohumlu krakeri Krik Krak ile sağlıklı ve doğal lezzetlere kavuşuyor. Temiz içeriğiyle hem çocuklar hem yetişkinler için tercih edilen Seren’in Doğal Dünyası Krik Krak, yoğun lezzetli kıvamıyla damaklarda enfes bir tat bırakıyor. İçeriğinde karabuğday unu, susam, çörek otu, keten tohumu, himalaya tuzu ve zeytinyağı bulunan Krik Krak, çantanızda kolaylıkla taşıyabilir, çalışırken, seyahatte veya spor sonrasında enerjinizi tazeleyebilirsiniz.