AHMET MÜMTAZ TAYLAN İSTANBUL HESABI GAİN’DE BAŞLADI

İstanbul sokaklarını birlikte gezebileceğiniz, kentin farklı semtlerinin kültürüne ve yeme-içme noktalarına dair bilgiler edinebileceğimiz ‘Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı ilk iki bölümü ile GAİN’de yayın hayatına başladı. İlk bölümünde Arnavutköy’den Yeniköy’e doğru çizilen bir guzargahı anlatan, Ahmet Mümtaz Taylan, ikinci bölümde rotasını Cihangir’den Şişhane’ye doğru çeviriyor. Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu GAİN’in İstanbul’u semt semt dolaşan yeni programı ‘Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı’, yayın hayatına başladı. “Kısıtlı bütçeyle İstanbul’u dolu dolu yaşayıp, gezip, uygun bütçeyle lezzetli şeyler yiyip içmek mümkün mü?” sorusunun cevabını Ahmet Mümtaz Taylan’ın bizzat deneyimleyerek seyirciye aktardığı programda, hem İstanbul’un farklı bölgelerinin ünlü yemeklerini tanıtılıyor hem de yerel halkla oranın kültürü ve tarihi üzerine eğlenceli sohbetler izleyicinin beğenisine sunuluyor. Hem şehrin hem de insanların hikayesine tanıklık eden programda yeme içme alışkanlıklarının yanı sıra, İstanbul’un hiç bilinmeyen lezzet durakları da Ahmet Mümtaz Taylan tarafından deneyimlenerek elli lira ile İstanbul’da gün tamamlanmaya çalışılıyor. Gerek yürüyerek gerekse toplu ulaşım araçları ile sürdürülen İstanbul turunda Taylan, hepimizin İstanbul’unu bambaşka perspektiflerden keşfediyor. Yeni bölüm fragmanı için: https://www.youtube.com/watch?v=7K2gkRvcFmc&feature=youtu.be Gain’i indirmek için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910 https://appgallery.huawei.com/#/app/C103593621 Ek Dosyalar sword Icon Gain_İstanbul Hesabı_BB_07012021_ONAYLI.docx İndir Bu eposta 'GAİN MEDYA' adına gb@markadoktoru.com.tr adresine gönderilmiştir. 'GAİN MEDYA' ile ilgili ve/veya başka bir marka ile ilgili basın bülteni veya basın daveti almak istemiyorsanız marka, sektör ve abonelik ayarları için lütfen tıklayınız. powered by aselis CID: OnW5Q,1,48774,812026-650438-lambda 1.1 Bu epostayı görüntülemekte zorluk yaşıyorsanız: Lütfen tıklayınız.

AHMET MÜMTAZ TAYLAN İSTANBUL HESABI GAİN’DE BAŞLADI

İstanbul sokaklarını birlikte gezebileceğiniz, kentin farklı semtlerinin kültürüne ve yeme-içme noktalarına dair bilgiler edinebileceğimiz ‘Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı ilk iki bölümü ile GAİN’de yayın hayatına başladı.

İlk bölümünde Arnavutköy’den Yeniköy’e doğru çizilen bir guzargahı anlatan, Ahmet Mümtaz Taylan, ikinci bölümde rotasını Cihangir’den Şişhane’ye doğru çeviriyor.

 

Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu GAİN’in İstanbul’u semt semt dolaşan yeni programı ‘Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı’, yayın hayatına başladı.

 

“Kısıtlı bütçeyle İstanbul’u dolu dolu yaşayıp, gezip, uygun bütçeyle lezzetli şeyler yiyip içmek mümkün mü?” sorusunun cevabını Ahmet Mümtaz Taylan’ın bizzat deneyimleyerek seyirciye aktardığı programda, hem İstanbul’un farklı bölgelerinin ünlü yemeklerini tanıtılıyor hem de yerel halkla oranın kültürü ve tarihi üzerine eğlenceli sohbetler izleyicinin beğenisine sunuluyor.

 

Hem şehrin hem de insanların hikayesine tanıklık eden programda yeme içme alışkanlıklarının yanı sıra, İstanbul’un hiç bilinmeyen lezzet durakları da Ahmet Mümtaz Taylan tarafından deneyimlenerek elli lira ile İstanbul’da gün tamamlanmaya çalışılıyor. Gerek yürüyerek gerekse toplu ulaşım araçları ile sürdürülen İstanbul turunda Taylan, hepimizin İstanbul’unu bambaşka perspektiflerden keşfediyor.

 

Yeni bölüm fragmanı için: 

https://www.youtube.com/watch?v=7K2gkRvcFmc&feature=youtu.be

 

 

Gain’i indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain

https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910

https://appgallery.huawei.com/#/app/C103593621