PAYLAŞ

Aldığı bir davet üzerine geçtiğimiz gün Kahramanmaraş’a giden GTD Başkanı Gürkan Boztepe, kentin gelişmesi için çaba gösteren kurum ve şirket temsilcileri ile bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi, Vali ve sehrin ileri gelenleri ile aksam Atolye Zeytin’de Gercek Maraş Yemekleri deneyimlendi, öğrencilerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Kahramanmaraş hakkında bilgi aldı, kentte gastronomi turizminin nasıl gelişeceğine, işe nereden başlanacağına dair görüşlerini dile getirdi…

Turizm İl Kültür Müdürü Seydihan Küçükdağlı ile de görüşen GTD Başkanı Boztepe, Kahramanmaraş’ta gastronomi turizminin nasıl geliştirileceğine dair fikir alışverişinde bulundular.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun ile de görüşen Boztepe, gastronomi turizminin gelişmesi ile kent halkının da daha iyi gelir elde edeceğini, bölgenin ekonomik kalkınmasının hızlanacağını ifade etti.

GTD Başkanı Gürkan Boztepe Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Turizm Bölümü Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Bölümü öğrencileri ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

 

BİR CEVAP BIRAK