PAYLAŞ

TAT Gıda Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü, Düzey Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Aslan Kesimer, “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su” araştırmasında 5’nci sırada yer aldı. Arzu Aslan Kesimer bu sıralamayla gıda sektörünün en güçlü kadın CEO’su oldu.

Ekonomist Dergisi’nin bu yıl yedincisini gerçekleştirdiği Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su Araştırması’nın sonuçları açıklandı. TAT Gıda Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü, Düzey Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Aslan Kesimer, En Güçlü 50 Kadın CEO sıralamasında bu yıl 5’nci sıraya yükseldi. Kesimer, geçen yıl 17’nci sırada yer alıyordu. Gıda sektöründen 6 kadın CEO’nun yer aldığı listede Kesimer gıda sektörünün En Güçlü Kadın CEO’su oldu.

Koç Topluluğu’na bağlı Tat, SEK ve Pastavilla ile üç farklı işkolunda faaliyet gösteren Tat Gıda Sanayi A.Ş ve hızlı tüketim sektöründe uzmanlaşmış, lider bir satış ve dağıtım şirketi olan Düzey Pazarlama A.Ş’de toplam 1950 kişi çalışıyor. Hızlı bir şekilde değişen dünya ve iş ortamında değişime öncülük eden Tat Gıda, gelecek dönemlerde Türkiye ve öncelikli yurt dışı pazarlarda konumunu daha da güçlendirme, satış hacmini artırma, kârlı ve sürdürülebilir büyüme hedefli çalışmalarına devam etmeyi planlıyor. Düzey Pazarlama ise dağıtımını yaptığı Tat, SEK, Pastavilla, Ferrero, Dardanel, Maret, Pringles ve Züber gibi güçlü markalarıyla Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketi olma hedefiyle dijital dönüşüme yatırım yaparak lojistik ve dağıtım gücünü rakipsiz hale getirme çalışmalarına devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK