PAYLAŞ

Shake Shack burgerlerinin en yenisi Crispy Pickle Burger Mart ve Nisan aylarına özel sunumuyla hamburger sevenleri bekliyor.

Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren New York’un ünlü gurme hamburgercisi Shake Shack, bahar aylarına iddialı bir burgerle giriş yapıyor.

İki ayda bir yenilediği özel burgerleriyle sürekli değişen ve merakla beklenen bir menü sunan Shake Shack’in Mart ve Nisan aylarına özel burgeri Crispy Pickle Burger. Crispy Pickle Burger, %100 Angus dana etiyle hazırlanan burger köftesi üzerine, provolone peyniri, soğan, mayonez ve kızarmış çıtır turşu hazırlanırken, yanında Crinkle Cut patates tercihiyle lezzeti ikiye katlıyor.

Double ve single seçenekleriyle menüye dahil olan Single fiyatı 23,75 TL, double fiyatı 35,50 TL olan Crispy Pickle Burger, Shake Shack’te burger sevenleri bekliyor.

www.shakeshack.com

New York’un efsane lezzetleri İstanbul’da…

%100 Angus dana etinden yaptığı hamburgerlerle 2004‘te New York’ta başladığı hikayesine İstanbul’da devam eden Shake Shack, gurme hamburgerlerin İstanbullular tarafından da sevilmesiyle beraber, kısa zamanda üç mağazaya ulaştı. Lezzetli hamburgerlerinin yanı sıra hot dog ve custard’larıyla da ünlü Shake Shack restoranlarında, klasik tatların dışında İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriliyor. Et yemeyenler için vejeteryan hamburgerine de yer verilen menüde, yemek sonrası vanilyalı ve çikolatalı yoğun Shack dondurmasından taze olarak hazırlanan lezzetli concrete’lerden mutlaka denemelisiniz.

ABD’li yatırımcı Danny Meyer’in kurduğu Shake Shack, ilk olarak 2004 yılında New York’taki Madison Square Park’ta doğdu. Marka, ilk mağazasını Mayıs 2013’te İstinyePark AVM’de açtı. Bunu Mart 2014’te Acıbadem Akasya AVM mağazası izledi. 2017 Eylül ayında ise Vadi İstanbul mağazasını açtı.

 Restoranlar:

SHAKE SHACK İSTİNYEPARK AVM

No: R202–R203 İstinye

0212 345  51 84

SHAKE SHACK AKASYA AVM                

Bodrum Kat, No: 71 Acıbadem

0216 510 54 48

SHAKE SHACK VADİ İSTANBUL AVM

2.Kat, Sarıyer

0212 803 47 16

Shake Shack Hakkında:

Modern tarzda “yolüstü hamburgercisi” olarak tanımlanabilecek olan Shake Shack; %100 Angus dana etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra hot dog, custard ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Katkısız ve doğal yiyecek seçenekleri sunan eğlenceli ve canlı Shake Shack restoranları, tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor. Shake Shack, kullanılan malzemelerden çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlılığından tasarım ve  topluma yatırıma kadar misyonunu her zaman yaptığı işi en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK