PAYLAŞ

Her zaman yaşattığı özel deneyimlerle adından söz ettiren Eataly İstanbul, İtalyan lezzetlerini bir gün değil her gün yemek severlerle buluşturmaya devam ediyor. Pazartesi’den Perşembe’ye 4 gün boyunca farklı ürün gruplarında özel fırsatlar ve Eataly şeflerinin tarifi ve katılımıyla sürpriz tadımlar Eataly misafirleriyle buluşuyor.

1529923692_Eataly___stanbul

Lezzet düşkünlerinin yaşam alanı Eataly İstanbul, gerçek İtalyan lezzetlerini yerinde tatmak isteyenler için sunduğu birbirinden özel fırsatlarla misafirlerin lezzet durağı olmaya devam ediyor. Hafta içi 4 gün boyunca belli aralıklarla Eataly’nin meşhur İtalyan şefleri eşliğinde tadımlar ve belirli ürün gruplarında %20’ye varan sürpriz indirimlerle Eataly rengarenk oluyor!

340486

Taptaze günlük balık ve deniz mahsulleri, en iyi kalitede taze veya işlenmiş et ürünlerinde indirim fırsatları Mamma Mia Pazartesi günlerine renk katıyor. Viva la Pasta Salı gününe özel taze makarna şefleri tarafından günlük olarak hazırlanan makarna çeşitleri ve leziz soslarda özel indirimlerle ise Salı günleri İtalyan lezzetlerini mutfağınıza taşıyabilirsiniz.Fresco Çarşamba günlerinde ise Eataly Manavı’nda dalından koparılan taze sebze ve meyvelerde sunulan fırsatlar misafirlerin yüzünü güldürüyor. İtalyan yemeklerinin baş tacı, sofraları zenginleştiren çeşit çeşit peynirler, Eataly’de günlük olarak özel hazırlanan ev yapımı ricotta’dan mozzarella’ya, burrata’dan stracciatella’ya kadar pek çok çeşitte indirim fırsatları ise Oggi Formaggi Perşembe ile peynir severleri bekliyor.

 Kampanyaların yanı sıra indirim günlerine özel tadımlar ve belirli aralıklarla İtalyan şeflerin reçetelerinin Eataly misafirleri ile paylaşılacağı tadımlar ile hafta içleri Eataly’de çok renkli geçecek!

BİR CEVAP BIRAK