SÜTLÜ ATIŞTIRMALIK PAZARINDA İLKLERİN YARATICISI DANONE’DAN SES GETİRECEK

SÜTLÜ ATIŞTIRMALIK PAZARINDA İLKLERİN YARATICISI DANONE’DAN SES GETİRECEK

506
0
PAYLAŞ

 
SÜTLÜ ATIŞTIRMALIK PAZARINDA İLKLERİN YARATICISI DANONE’DAN SES GETİRECEK İNOVASYON
DANONE “HÜPPER” YOĞURT YENİLİKÇİ PAKETİYLE MEYVELİ ÇOCUK YOĞURDU PAZARINDA BİR İLK
Danone Sütlü Ürünler’in Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak üretilen, hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeyen yepyeni ürünü Hüpper; lezzetiyle çocukları, besleyiciliği ile anneleri mutlu edecek. Yenilikçi paket formatı ile meyveli çocuk yoğurdu kategorisinde bir ilk olan Hüpper, pratik ve kolay taşınabilir paketiyle okulda, evde ya da sokakta anında tüketime uygun.
Besleyici ve lezzetli sütlü atıştırmalıkların yaratıcısı Danone Sütlü Ürünler, çocuklara özel hazırladığı Hüpper Çilekli Yoğurt ile ailelerin sağlıklı atıştırmalık arayışlarına çocukların isteyeceği ve annelerin de gönül rahatlığı ile evet diyeceği keyifli bir alternatif sunuyor. Yenilikçi paket formatı ile meyveli çocuk yoğurdu kategorisinde bir ilk olan Danone Hüpper, pratik ve kolay taşınabilir paketiyle okulda, evde ya da sokakta anında tüketime uygun. Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeyen ve sadece 54 kalori olan Danone Hüpper, Elsa ve Spider-Man karakterli iki farklı ambalajı ile raflarda yerini alıyor.
Abur cubur değil bu Danone Hüpper
Danone Hüpper, dört saat oda sıcaklığında durabilme özelliğinin yanı sıra düşük kalorisiyle beslenme çantaları için de uygun bir alternatif oluşturuyor. Çocukları sağlıklı atıştırmalıklara yönlendirmeyi amaçlayan Danone Sütlü Atıştırmalıklar’ın “Süpper çocuklar Hüpper yer” sloganıyla tüketicilere sunduğu Hüpper lezzetiyle çocukları, besleyiciliği ile anneleri mutlu edecek.
DANONE TÜRKİYE
SÜTLÜ ÜRÜNLER HAKKINDA:
Mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet gösteren Danone, doğumdan yaşlılığa kadar hayatın her aşamasında beslenme ve sağlığı aynı çatı altında buluşturmaktadır. Danone dünya sağlıklı gıda pazarındaki lider pozisyonunu Sütlü Ürünler, Anne Bebek Beslenmesi, Su ve Medikal Beslenme ana iş kollarında sürdürmektedir.
1998’den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet gösteren Danone Türkiye Sütlü Ürünler, Danone Sütlü Atıştırmalıklar, Activia, Danette ve Danissimo markaları ile sağlıklı beslenmenin önemli bir parçası olan ara öğünlerde tüketime uygun sağlıklı ve lezzetli sütlü atıştırmalık alternatifleri sunmaktadır. Türkiye sütlü ürünler pazarına 1999 senesinde Danino’yu, 2000 senesinde ilk ambalajlı taze sütlü tatlı markası Danette’yi, 2005 senesinde ilk probiyotik sütlü ürünler markası Activia’yı sunan Danone Sütlü ürünler, inovasyonlarıyla ürün yelpazesi ile çocukluk çağından itibaren atıştırmalık alışkanlıklarında pozitif bir değişim yaratmayı hedeflemektedir. Çocuklarda olduğu kadar yetişkinler için de sağlıklı ara öğün alternatifleri sunan Danone, 2017 yılında da yeni nesil tatlı Danissimo’yu tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

BİR CEVAP BIRAK