Tek pakette ister puding, ister milkshake!

Tek pakette ister puding, ister milkshake!

1561
0
PAYLAŞ

Tek pakette ister puding, ister milkshake!

Yepyeni 12 vitaminli Bizim Mutfak Express Puding & Milkshake ürünleri yalnızca 1 dakikada hazır!

12 vitaminli özel formülüyle Bizim Mutfak Express Puding & Milkshake, pişirmeden hem puding hem milkshake olarak servis edilebiliyor. Ajinomoto’nun Bizim Mutfak etiketiyle tüketiciyle buluşturduğu ilk ürün olan Express Puding & Milkshake serisi, pratiklik ve lezzet arayanların yeni tutkusu olacak!

Japon gıda devi Ajinomoto; Bizim Mutfak için geliştirdiği, lezzet ve pratikliği bir arada sunan 12 vitaminli Express Puding ve Milkshake ürünleri ile tüketicilerine eğlenceli bir deneyim vaat ediyor. Yeni lezzet serisi çikolata, çilek, muz ve vanilya seçenekleriyle isteğe bağlı olarak hem Puding hem de Milkshake olarak hazırlanıp tüketilebiliyor.

Soğuk sütle, pişirmeden, sadece 1 dakikada hazır!

Aminobilimi kurup geliştiren, AR-GE’de sektörün öncüsü Ajinomoto’nun geliştirdiği bu özel formülü hazırlamak çok kolay ve eğlenceli. Express Puding için, ürünü yalnızca bir çay bardağı soğuk sütle 1 dakika boyunca karıştırın! Express Milkshake için, ürünü yalnızca bir su bardağı soğuk sütle çalkalayın!

Ajinomoto Hakkında:

Ajinomoto, ‘Sağlıklı Beslen, Sağlıklı Yaşa’ (Eat Well, Live Well) felsefesiyle yüksek kaliteli çeşniler, soslar, çorbalar, dondurulmuş gıdalar, unlu mamuller, kahve gibi ürünlerin global üreticisidir. Uzun yıllar gıda kültürü ve insan sağlığına ileri düzeydeki amino asit teknolojileriyle katkıda bulunan Ajinomoto, faaliyetleri aracılığı ile insanlığın yüz yüze geldiği ‘Küresel Sürdürebilirlik’, ‘Gıda Kaynakları’ ve ‘Sağlıklı Yaşam’ sorunlarının çözülmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. 1909'da kurulan ve şu anda 30 ülke faaliyet gösteren Ajinomoto, 2016 yılında 10,07 milyar ABD doları net satış gerçekleştirmiştir. Ajinomoto,Türkiye’de 2013 yılında Kükre Gıda A.Ş.’nin yüzde 50 oranındaki hisselerini satın almış, 15 Kasım 2016 tarihli Hisse Satış Sözleşmesi ile Örgen Gıda’nın hisselerinin, 17 Ağustos 2017 tarihli sözleşme ile Kükre Gıda A.Ş’nin tamamını devralmıştır.

BİR CEVAP BIRAK