İsveç’in en popüler sosu Bearnez Sos artık Türkiye’de

İsveç’in en popüler sosu Bearnez Sos artık Türkiye’de

1019
0
PAYLAŞ

İsveç Sarayı’nda lezzetli lansman

İsveç doğumlu işadamı Mikail Uçar’ın kurduğu Blue Foods LTD, İsveç’in ve Avrupa’nın en popüler sosu Örneborgs Bearnez Sos’un Türkiye distribütörlüğü anlaşmasını İsveç Sarayı’ında düzenlenen lansman davetiyle kutladı. İş, sanat ve cemiyet dünyasından Özge Ulusoy, Esra Üstünkaya, Nilgün-Mehmet Esinli, Elif İnce Aras, Gönül Yazar, Doğukan Manço, Ezra Çetin, Tuba Çetin, Orhan Gorbon gibi çok sayıda kişinin katıldığı davette markanın yüzü olan ünlü Şef Deniz Ahmet Köse’nin Bearnez sos lezzet sunumu davetlilerden tam not aldı.

Blue Foods LTD şirketinin CEO’su Mikail Uçar ve İsveç Başkonsolosu Therese Hyden ev sahipliğinde gerçekleşen Bearnez Sos lansman davetinde, İsveç Başkonsolosu Therese Hydén, İsveç’in en büyük sos üreticilerinden Örneborgs DelikatesserBaşkanı Stefan Hamrin, Bearnez Sos lezzet danışmanı Şef Deniz Ahmet Köse de hazır bulundu. İsveç Sarayı’nda düzenlenen davete Özge Ulusoy, Esra Üstünkaya, Nilgün-Mehmet Esinli, Elif İnce Aras, Gönül Yazar, Doğukan Manço, Esra Çetin, Tuba Çetin, Orhan Gorbon gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Davette konuşma yapan Mikail Uçar, Bearnez sosunun özellikle et yemekleriyle mükemmel uyum gösterdiğini ve Türkiye’deki sossuz et yeme alışkanlığını değiştirmeye geldiklerini söyledi. Blue Foods LTD olarak, Örneborg Delikatessergibi dev bir şirketin distribütörlüğünü alarak Türkiye pazarına giriş yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Uçar, Türkiye’ye ve özellikle de Kayseri’ye uzun vadede pek çok yatırım planladıklarını söyledi.

Örneborgs DelikatesserBaşkanı Stefan Hamrin ise Türkiye gibi büyük ve önemli bir pazara giriş yaptıkları için mutlu olduklarını söylerken, tüm İsveç şirketlerine de Türkiye’ye yatırım çağrısı yaptı.

Etin lezzetine lezzet katmaya hazırlanan Örneborgs Bearnez Sos, tüm Carrefour Gurme ve Carrefour Hiper’lerde bulunabilecek.

BİR CEVAP BIRAK