PAYLAŞ

Q Gıda çatısı altında Türk mutfağını hızlı ve kaliteli ayni zamanda erişilebilir fiyatlarla HuQQabaz, burger menüleriyle burgerseverlerin beklentilerini en üst seviyeye taşıyor.

Geleneksel Türk lezzetlerini modern sunumlarla harmanlayan HuQQabaz, yepyeni bir trendin temsilcisi oluyor. Fast Casual olarak tanımlanan konseptin odağında yer alan hızlıve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan HuQQabaz, kendine özgü yorumuyla servise sunduğu burger menülerle misafirlerin beklentilerini en üst seviyeye taşıyor.

Izgara aşkı HuQQabaz’ın burgerleriyle alevleniyor!


%100 dana etinden hazırlanan ve yalnızca HuQQabaz’a özel yöntemlerle ızgara ateşinde, pişirilen köfteler, diğer eşsiz lezzetler ve özel soslarıyla bir arada lezzet tutkularına sunuluyor.

1505205337_Jalapeno_Burger

Burger köftenin hellim peynir ve barbekü sosuyla birleştiği BBQ Hellim Burger; ev yapımı soğan halkası ve baharatlı patates tava ile servis ediliyor. Jalapeno Burger, cheddar ve mozarella peynirlerinin süslendiği jalapeno dolgulu burger farklı damak tatları seçmekten korkmayan misafirlerin tutkunu olacakları seçenekler arasında yerini alıyor. Domates sosundan vazgeçemeyenler ise Islak Pide Burger ile Türk lezzetinin tadına varıyor. Tadını bir kere deneyimleyenin bir daha vazgeçemediği Trio Burger ise Islak Pide Burger, Cheddar Peynirli ve Füme Etli Kıvırcık Burger ve Izgara Piliç Burger olmak üzere 3 ayrı lezzetle hizmete sunuluyor. Lezzetli Burger menülerinin ayrılmaz parçası olan baharatlı patates ile burger keyfi ikiye katlanıyor.


HuQQabaz lezzetlerine şimdi İstanbul Yalı Ataköy projesi bünyesinde hizmete açılan ikinci şubesinde ulaşabilirsiniz…

İletişim, rezervasyon ve fiyat bilgileri için:

Ataşehir AdresBarbaros Mah. Begonya Sok. 10/1, 34746 Ataşehir/İstanbul
Telefon: (0216) 504 77 38


Ataköy Adres: 
Yalı Ataköy – Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. No: 4 Bakırköy/İstanbul
Telefon: (0212) 989 06 66

BİR CEVAP BIRAK