BigChefs’ den Yeni Büyük Adım

BigChefs’ den Yeni Büyük Adım

612
0
PAYLAŞ

BigChefs Rotasını Kuveyt’e Çeviriyor!

Büyük şeflerin Orta Doğu’ daki yolculukları devam ediyor. Dubai ve Suudi Arabistan’da açılan şubelerden sonra Kuveyt’ liler ile ilk kez Abu Halaifa bölgesinde buluşuyorlar. Türkiye’ nin bir numaralı restoran zinciri markası BigChefs, Kuveyt’ lilerin yemek ve eğlence lokasyonu Sea View Food Complex’ de ilk şubesini 23 Haziran itibarı ile açıyor.

Big Chefs 2

KUVEYT Sea View Food Complex artık Türkiye’ nin önde gelen restoran zinciri markası BigChefs’ e  de ev sahipliği yapıyor olacak. Büyük şefler, Türk mutfağının damakta iz bırakan lezzetlerini artık Kuveyt’ liler içinde sergileyecekler.

Yurtdışında açılan her bir BigChefs şubesinde olduğu gibi, Abu Halaifa şubesinde de mobilyadan, mutfak ekipmanlarına, aydınlatma elemanlarından, tabağa, zeytinyağından nar ekşisine kadar pek çok malzeme Türkiye’den gönderiliyor.

Ortadoğu ülkelerinde yeme-içme sektörünün gelişmesi ve Türk lezzetlerinin ilgi görmesi ile ilk yurtdışı şubesini Eylül 2014’ de Dubai’ de açan BigChefs, yeni şubesi ile Kuveyt’ lilere merhaba demekten gurur duyuyor.

Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan BigChefs, Abu Halaifa şubesinde heyecanla yeni misafirlerini bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK