PAYLAŞ

İftar buluşmalarının vazgeçilmez adresi Carême Restaurant; geleneksel Türk ve Osmanlı mutfaklarından seçilmiş lezzetleri Yöresel mutfaklarımızın birbirinden özel tatları ile birleştirerek Ramazan ayı boyunca misafirleriyle buluşturuyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde hizmet veren Carême Restaurant, geleneksel Türk ve Osmanlı mutfaklarından seçilmiş birbirinden lezzetli tatları, Ramazan ayı boyunca misafirleriyle buluşturuyor.

1493988131_12_baharatl___kuzu_kafes__mevsim_sebzeleri__kuru_fasulye_ve_tereya_____ile_k__zart__lm_____ekmek_k__r__nt__s____2_

Kusursuz hizmeti, şık dekorasyonu ve açık terasıyla Carême Restaurant, Ramazan ayının en özel iftar yemeklerini tatmak isteyenlere unutamayacakları bir gün vaat ediyor. Yöresel tatları da Ramazan menüsüne ekleyerek lezzet tutkunlarını cezbetmeye hazırlanan Carême Restaurant, yetenekli Executive Şef İlhan Güler ve ekibinin hazırladığı eşsiz Ramazan menüsü ile hem ailece yenecek iftar yemeklerinin hem de şirket organizasyonlarının en sevilen adresi olmaya devam edecek.

İstanbul’un iş ve alışveriş merkezlerinin kalbi Levent’te direkt metro bağlantısıyla ziyaretçilerine rahat bir ulaşım ve kusursuz bir konfor yaşatan Carême Restaurant, Ramazan ayında da damak tadını önemseyenlerin uğrak yeri oluyor.

1493988136_Wyndham_Grand___stanbul_Levent

Carême Restaurant’ta iftar kişi başı içecekli fiyat; 95 TL

BİR CEVAP BIRAK