PAYLAŞ

Ramazan Bingöl’ün Yeni Köfte & Steak Konsepti Güneşli’de Açıldı

Ramazan Bingöl, Köfte & Steak modeli ile Güneşlideki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

ŞUBE GÖRSELİ

Eski İstanbul(Beyoğlu) dokusunun modernize edildiği, sokak ambiyansı,  nostaljik tramvayı ve kubbeli bahçeleri ile şık bir dekorasyonla oluşturulan mekanın açılışında Ak parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, İl Kültür ve turizm Müdürü Nedret Apaydın, Askon Genel Başkanı Mustafa Koca, İTKİB başkanı Hikmet Tanrıverdi, Ömer Bolat, Tahsin Öztiryaki, Haydar Sancak’ın yanı sıra, siyaset, iş, cemiyet, ve sanat dünyasının önde gelen isimleri hazır bulundu.

AÇILIS

Suudi Arabistan’ın En Büyük Gruplarından Biri Olan El Raci ile Riyad’da Şube açılıyor

Kısa zamanda büyük atılımlar gösteren konsept yerli ve yabancı yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Ramazan Bingöl, Sudi Arabistan’ın önemli ailelerinden El Raci ile Riyad’da Köfte & steak şubesini yakın zamanda hayata geçiriyor. Franchise ağıyla büyüyen konsept yakın zamanda Maslak Uniq İstanbul’da da açılacak.

FISTIKLI STEAK KÖFTE

Güçlü Türkiye İçin Güçlü Markalara İhtiyaç var

Ramazan Bingöl, 2017 yılında en az 20 şube ile Türkiye’nin adını dünyaya duyurmayı hedefliyor. Güçlü Türkiye için güçlü markalara ihtiyaç olduğunu belirten Bingöl, gıda sektörüne girmek isteyen yatırımcılara franchise modeli ile karlı bir yatırım ve iş imkânı sunuyor.

www.ramazanbingolkoftesteak.com

BİR CEVAP BIRAK