Sevgililer Günü’ne Vassago City’s de Hazirlanin!

Sevgililer Günü’ne Vassago City’s de Hazirlanin!

771
0
PAYLAŞ

Sevgililer Günü’ e sevgiliniz ile birlikte Vassago City’ s de hazırlanın, %15 çift indiriminden yararlanın! Misyonu yaşadığımız Dünya’ ya saygı göstermek olan AVEDA’ nın ürünlerinden de sevgilinize hediye paketi hazırlayıp mutluluğuna mutluluk katın!

S
S

Gülşah-Kerim Şafak çiftinin ortaklığıyla hayata geçirilen, %100 AVEDA anlaşmalı tek kuaför salonu VASSAGO CITY’ S Sevgililer Günü’ nü özel bir kampanya ile karşılıyor.Sevgilisi ya da eşiyle birlikte 14 Şubat Günü VASSAGO CITY’ S e gelen çiftler kuaför hizmetlerinin yanı sıra saç, cilt, el ve ayak bakımından %15 indirimle faydalanacaklar.Randevu sistemiyle kişiye özel hizmet almak isteyenler için ayrı odaları bulunan VASSAGO CITY’ S de kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

1483982269_vassago_city__s__116_

Dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip, bitki ve mineral bazlı alternatifler konusunda öncü teknoloji kullanan ve %95-%100 doğal türevli klinik olarak ispatlanmış yüksek performanslı saç, cilt, vücut ve lifestyle markası AVEDA’ nın daha güvenli ve sağlıklı ürünleriyle VASSAGO CITY’ S de sevgilinize özel hediye paketinizi hazırlayın!

VASSAGO CITY’ S; müşteri memnuniyeti ve kaliteyi daima ön planda tutan, genç, dinamik, güler yüzlü ekibi sizleri Sevgililer Günü’ ne hazırlamak için sizleri bekliyor!

1483982184_vassago_city__s__43_

Adres: Nişantaşı City’ s Alışveriş Merkezi – Teşvikiye Caddesi Teşvikiye Mahallesi No: 162 B301

Telefon: 0212 373 12 80

BİR CEVAP BIRAK