Yeni Yılda Alaturka Eğlence

Yeni Yılda Alaturka Eğlence

861
0
PAYLAŞ

Boğazın gözde mekânlarından Sortie’nin içinde yer alan Etna Steak, kış sezonu için alaturka konsepte bürünerek Etiler’e taşındı. Etna Alaturqua, iç mekan konseptinin ruhunu yansıtan alaturka eserlerden günümüze uzanan zengin müzik repertuvarı ile yeni yıl için misafirlerine keyifli bir gece vaat ediyor.

etna-alaturqua-3

Ulaşılabilir lüksün adresi olan Etna Steak, alaturka konsepti ile Etiler gecelerine damga vurmaya devam ediyor. Etna Alaturqua olarak hizmet veren mekân, misafirlerine alaturka ruhunu fasıl ve solist performansı eşliğinde, oryantal danslarla yaşatıyor. Geniş bir müzik yelpazesine sahip mekânda, alaturka eserlerin yanı sıra ünlü DJ’lerin performansları da sergileniyor.

etna-alaturqua-4

Yeni yılda misafirlerine eşsiz bir gece yaşatmayı hedefleyen Etna Alaturqua, yılbaşı keyfini; dünya ve steakhouse mutfağının en özel lezzetleri, alaturka müzik ve danslarla doyasıya çıkarmak isteyenleri davet ediyor.

Yılbaşı akşamı misafirlerini ağırlamak için hazırlıkların devam ettiğini belirten Etna Group Başkanı Serdar Uşaklı, “Tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atacağımız, sıkıntılarımızdan uzaklaşacağımız, sevdiklerimizle güzel vakit geçirebileceğimiz bu gecede müşterilerimizi memnun etmek tek amacımız. Yeni yıla nasıl girersen öyle gider diye düşünerek, misafirlerimizin yeni yıla çok güzel bir şekilde ve gülerek girmesi için keyifli bir gece planladık.” dedi.

serdar-usakli

Yıl Boyu Alaturka

Cumartesi geceleri Alican Atalay ile özlenen fasıl ziyafetini misafirlerine sunan Etna Alaturqua, çarşamba geceleri de Servet Ekmen ile dostlarını ağırlayacak. Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl’da Behram Paşa karakteri ile hafızalara kazınan Adnan Koç, her cuma Etna Alaturqua’da sahne almaya devam edecek. Sevilen sanatçılarıyla 2017’ye damga vurmaya hazırlanan Etna Alaturqua, konuklarına yıl boyu alaturka eğlenceyi yaşama fırsatı sunacak.

etna_alaturqua_logo

BİR CEVAP BIRAK