Hediyelik Eşya Fuarı Başlıyor

Hediyelik Eşya Fuarı Başlıyor

924
0
PAYLAŞ

Yeni yıl, yeni sevinç ve umutlarla gelmek üzere. 2017’nin yaklaştığı şu günlerde birçok kişiyi yeni yıl hediyesi telaşı sardı. Hediye konusunda kararsızlık yaşayanları ise Ankara’da binlerce seçeneğin sunulduğu bir fuar bekliyor. Rem Fuarcılık tarafından bu sene yedincisi düzenlenecek olan Yılbaşı Hediyelik Eşya Fuarı 22- 31 Aralık tarihleri arasında ziyaretçileri ile buluşacak.

Ankara Congresıum’da kapılarını açacak olan ‘Yılbaşı Hediyelik Eşya Fuarı’ yerli ve yabancı birçok firmayı bir araya getirecek. Yılbaşına özel binlerce hediyelik eşya ve el sanatı ürününü ziyaretçilerinin beğenisine sunacak olan fuar, hem ülkemizin hem de yabancı ülkelerin zengin kültürel birikimini Ankaralılarla buluşturacak. Yılbaşı gecesine kadar 120 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda giysiler, yemekler, takılar, kumaşlar, el sanatları, antik ürünler ve halılar görücüye çıkacak.

1481801943_20131201_151745

HEDİYE ALIP VERMEK TÜRK KÜLTÜRÜNÜN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDEN

Yediden yetmişe her yaşa ve her bütçeye hitap eden Yılbaşı Hediyelik Eşya Fuarına tüm Ankaralıları beklediklerini belirten Rem Fuarcılık ve Organizasyon Koordinatörü Remzi Çayır; “Hediye alıp vermek Türk kültürünün önemli özelliklerinden. Biz her özel günde birbirimizi düşündüğümüzü gösteren armağanları paylaşırız. Rem Fuarcılık olarak bu kültüre destek vermek için, 7 yıldır hediyelik eşya fuarını düzenliyoruz. Fuarımızda tek çatı altında binlerce ürüne farklı fiyat avantajıyla ulaşmak ziyaretçilerimizi mutlu ediyor. Hediye verirken yaşadıkları zevki hediyelik eşya ararken de yaşıyorlar” dedi.

BİR CEVAP BIRAK