Dardenia sipariş hattı kuruldu

Dardenia sipariş hattı kuruldu

859
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri Dardenia, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla Dardenia 444 20 37 sipariş hattını hayata geçirdi. Siparişin yanı sıra kendisi ve ürünleriyle ilgili merak edilenlere en kolay şekilde, herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ulaşmayı mümkün hale getiren Dardenia, müşterileriyle konuşan canlı bir marka olmayı hedefliyor.

Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, kurduğu yeni sipariş hattıyla müşterisinin her sorusuna ‘yanıt’ olacak. Ürünleriyle ve kendisiyle ilgili merak edilen her soruya yanıt olacak yeni platformu ‘Sipariş Hattı’ ile Dardenia, aynı zamanda sipariş alacak, gelen çağrıları izleyecek ve değerlendirecek. Yeni sipariş hattı ile hizmet kalitesini artırırken, müşterisine daha da yakınlaşan Dardenia, menülere giren balığın tutulduğu denizden ürünlere, şikâyetten danışmaya, franchise hizmetlerinden siparişe kadar her türlü hizmeti verecek. Dardenia, herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ulaşmayı mümkün hale getiren yeni sipariş hattıyla müşterisiyle konuşan canlı bir marka olmayı hedefliyor.

1479798528_4

Kendine özgü ekmeği, sosları ve menüsüyle Türk damak tadına hitap eden Dardenia, 42 Maslak’ta sevenleriyle buluşturduğu İstanbul genelindeki en büyük şube olma niteliğine sahip yeni şubesiyle Avrupa Yakası’nda 5, Anadolu Yakası’nda 4 olmak üzere İstanbul genelinde 9 şubeye ulaşıyor. Hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdürmeyi planlayan Dardenia’nın hedefinde 2016 bitmeden kendi açacağı yeni restoranlarla minimum 15 şubeye ulaşmak var. Hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdürmeyi planlayan Dardenia, kendi açacağı ve franchise vereceği yeni şubelerle önce İstanbul daha sonra da tüm Türkiye’ye balığı sevdirmek ve balık tüketim alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor.

BİR CEVAP BIRAK