Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 333

Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 333

822
0
PAYLAŞ

Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 333 ile yılbaşı sofranızı ziyafete dönüştürün

Arkasında 333 yıllık köklü bir gelenek yatan, lüks mutfak aletlerinin seçkin markası Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 333 ile harika yılbaşı ziyafetleri hazırlayabilirsiniz. Yenilenen fırının fonksiyonları, TFT dokunmatik ekran üzerinden sezgisel olarak kontrol edilebiliyor. 90 cm genişliğindeki fırında yılbaşı hindinizi bütün olarak rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Gaggenau’nun geleneksel tasarım felsefesini kusursuz bir şekilde yansıtan fırını modası hiç geçmeyen el işçiliği ustalığı ile inovatif tasarımı bir araya getiriyor. EB 333, lezzetli yılbaşı sofraları için her türden fırın yemeği için ideal pişirme seçenekleri sunuyor.

Yaklaşık 30 yıldır seçkin evlerdeki özenli aşçıların en büyük yardımcısı olan ve hala neredeyse tamamen elle üretilen EB 333, daha güçlü sezgisel kontrol için artık TFT dokunmatik ekran ile sunuluyor. Fırın, özel bir aksesuar olan, siyah alternatifi de bulunan paslanmaz çelik bir kumanda düğmesine sahip. Diğer yandan, yeni geliştirilen teknolojisi sayesinde yumuşakça açılıp kapatılabilen fırının kapağı, şimdiye kadarki en eşsiz kullanım deneyimini yaşatıyor.

Elde üretilen efsane EB 333

Piyasaya sürüldükleri 1986 yılından bu yana, ev mutfaklarında profesyonel yemek pişirme deneyimleri sunan Gaggenau’nun 90 cm genişliğindeki fırınları, hem profesyonel hem de amatör aşçıların beğenisini kazanıyor. Bu eşsiz özelliklere sahip fırının konsepti, otuz yıldan daha uzun bir süredir neredeyse hep aynı kaldı. EB 333 de, yine kendinden önceki modeli gibi, seçkin malzemeler kullanılarak tamamen elde imal ediliyor.

Gaggenau Hakkında

Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider. Defalarca uluslararası ödüller alan, ürünleri ile ev mutfaklarında sürekli yeni devrimler yaratan şirket, 1683 yılına kadar uzanan geçmişiyle öne çıkıyor. Şirketin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme ve işlevsellikle kombine edilen net bir tasarım dili temeline dayanıyor. 1995 yılından bu yana BSH Hausgeräte GmbH Münih’in bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Gaggenau, bugün, 50’yi aşkın ülkenin metropollerinde, amiral gemisi galerileriyle temsil ediliyor. Farkın adı Gaggenau.

www.gaggenau.com

BİR CEVAP BIRAK