Cool olmak ya da olmamak !

Cool olmak ya da olmamak !

822
0
PAYLAŞ

Cool olmak ya da olmamak bütün meselemiz bu mu?

Sütaş Ayran, genç kuşak arasında havalı olmayı en iyi anlatan “cool olmak” söyleminden yola çıkarak hazırladığı yeni iletişim kampanyasında, %100 doğal bir içecek markası olarak, herkesi kendisi olmaya ve doğal davranmaya davet ediyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ayran markası Sütaş Ayran; herkesin kendisi gibi olmasının ve doğal davranmasının, cool olup olmamaktan çok daha önemli olduğunun altını çiziyor. “Kendin olmak en doğalı, çalkala Sütaş Ayran’ı” sloganıyla, özellikle gençleri kendileri gibi olmaları ve doğal davranmaları için yüreklendiriyor.

Sütaş Ayran’ın 18 – 25 yaş aralığındaki gençler arasında yaptığı araştırma, gençler için başarılı ve popüler olmanın önemini ortaya koydu. Araştırmaya göre gençler; en çok arkadaşı olan, en çok takipçisi olan, hemen her konuda söyleyecek sözü olan, en güzel, en yakışıklı kısaca “en cool” olabilmek için kendilerini baskı altında hissettiklerini söylüyorlar. Bununla birlikte, gençler doğal halleriyle kabul görmek, kısacası kendileri olabilmek istiyorlar. Buradan hareketle yeni iletişiminde “Kendin ol, doğal ol, iyi hisset” diyen Sütaş Ayran böylelikle cool olma ya da olmama tartışmasına son veriyor.

Sütaş Ayran’ın kreatif çalışmalarını gerçekleştiren ajansı Happy People Project tarafından hazırlanan ve adeta “Gençleri kendileri gibi olmaya, doğal davranmaya yüreklendirecek %100 doğal içecek Sütaş Ayran’dan başka kim olabilirdi ki?” dedirten reklam filminin yönetmenliğini Kayhan Özmen üstlenirken müziği Jingle House imzası taşıyor.

BİR CEVAP BIRAK